Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Divat lett szeretőt tartani?

Divat lett szeretőt tartani?

Figyelt kérdés

Egy kérdés ihlette a kérdésem.

Megdöbbenve olvasom hogyan mennyi embernek van szeretője manapság...ez divat lett???

Miért nem lépnek ki az adott kapcsolatból az ilyenek?És a szeretőt nem zavarja hogy mindig csak második?!


2011. febr. 3. 12:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%
Nem divat régen is ennyi volt csak akkor net hiányában nem volt ennyi fórum ahol ki lehetett volna bezélni.
2011. febr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%

nem lett divat. csak ide azok az emberkék járnak, akik nincsenek önmagukkal, a párkapcsolatukkal és a világgal kibékülve. azok, akiknek van állásuk, szerető párjuk, gyerekük és viszonylag elégedetlenek, azok kisebb számban vannak itt.

Ezért az itteni válaszok nem reprezentatívak: értsd, nem kell belőlük messzemenő következtetéseket levonni :)

bye

2011. febr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
* viszonylag elégedettek :) bocsi
2011. febr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%
Ez nem divat kérdése. Régen is tartottak az emberek szeretőt, csak nem ennyire nyíltan csinálták, mint most. Bizonyos kor után már a vagyon is összetartja az embereket, azért nem szállnak ki egy unalmas házasságból.
2011. febr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Akerdesedre valaszolok,szerintem divat lett,es lesz is ahol meg nem az,tobb okbol is,vannak olyan csaladok ahol van gyerek,es e miatt nem szeretnenek el valni a ket fel,vagy van olyan szitu is ahol a penz koti ossze a ket embert,e miatt nem vallnak el,es tartanak inkabb szeretot,szerintem
2011. febr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is volt ez. Népi leírásokból is olvasható, hogy csalfa asszony és csapodár férj.

Manapság annyiban változott, hogy könnyebben válnak el az emberek, mint régen, így nem jutnak el arra h szeretőt tartsanak, főleg a nők ilyenkor kilépnek a kapcsolatból.

2011. febr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
utolsó: és van olyan szitu is (több, mint gondolnátok), ahol a férj és feleség SZERETI egymást és tiszteli egymást :) és egyik sem tart szeretőt :)
2011. febr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
49%
divat?? :)))) szerintem ez nem divat kérdése, szeretők mindig is voltak, vannak és lesznek. személy szerint én szégyenkeznék inkább emiatt ha ilyen helyzetbe kerülnék.
2011. febr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
50%
Nem hinném. Az én ismerőseim/családtagjaim közül senki nem tart szeretőt.
2011. febr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem.
2011. febr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!