Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Divat lett szeretőt tartani?

Divat lett szeretőt tartani?

Figyelt kérdés

Egy kérdés ihlette a kérdésem.

Megdöbbenve olvasom hogyan mennyi embernek van szeretője manapság...ez divat lett???

Miért nem lépnek ki az adott kapcsolatból az ilyenek?És a szeretőt nem zavarja hogy mindig csak második?!


2011. febr. 3. 12:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Szeretőt nem lehet tudni ki tart,nem úgy csinálják,h a másik előtt,hanem a legnagyobb titokban
2011. febr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
77%

Mindenkinek meg van a saját ok ah. ha tart szeretőt akkor miért, nem feltétlenül olyan könnyű kilépni a kapcsolatból, vagy van aki nem is akar kilépni.Van olyan is amikor mindkét félnek van otthon párja+aki tudja h. csak szerető az belenyugszik a második helybe, gond akkor van ha a férfi/nő hitegeti a másikat h. elvál, vagy szakít a párjával...

AMúgy nem divat ez mindig volt és lesz is, csak már sokkal szabadabb a világ és könnyebben felvállalják az emberek ezeketa dolgokat, régen titkolták vagy szégyelték,de ma már mindenki úgy él ahogy akar...

2011. febr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

"utolsó: és van olyan szitu is (több, mint gondolnátok), ahol a férj és feleség SZERETI egymást és tiszteli egymást :) és egyik sem tart szeretőt :)"


Így van! Én ebben nem is kételkedek! Csupán a megcsalásról van szó:)

2011. febr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Szerintem ez elítélendő dolog,mármint szeretőt tartani!
2011. febr. 3. 13:15
 15/22 anonim ***** válasza:

Valóban mindenki úgy él ahogy akar, de én örülök, hogy egyetlen ember sincs a környezetemben, akinek ilyesmi akár megfordulna fejében. És TUDOM, hogy nincs.

Ahhoz, hogy valaki szeretőt tartson, olyan jellemre van szükség. Lehet akármilyen jó ember amúgy (?), akkor is ott lappang benne a gerinctelenség vagy a gyávaság.

2011. febr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Mit is jelent az, hogy divat? Azt, hogy mások előtt hogy tűnünk fel. Igen, lehet, hogy valaki azért csinálja, mert a haverjainak is van, ő sem akar lemaradni.

Pedig erre aztán végképp nem szabadna büszkének lenni. Régebben is volt, ma már éppen, hogy úgy léphetnek ki, és lépnek is ki az emberek az egyik kapcsolatból a másikba, mint ahogy mások a gatyájukat cserélik. De ez még mindig tisztességesebb.

2011. febr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Tény, hogy mindig is voltak szeretők, de az a gáz, hogy manapság sokan ezt hangoztatják is, mint akik a büszkék a szeretői pozícióra.


Én azt gondolom, hogy semmilyen! mentség nincs arra, hogy valaki titokban félrelépjen. Legyen már annyi tartás az emberben, hogy előtte lezárja a kapcsolatát.

Volt egy csoporttársam főiskolán, aki egy házas, kisgyerek "apuka" szeretője volt. Az egészben az volt a legszomorúbb, hogy a feleség egy gyönyörű, kedves, okos nő , anyagilag nagyon jól álltnak, szép gyerekük volt, egyszóval mindene megvolt a férfinek. Neki mégis ki kellett próbálnia egy 23 éves szőke libát és orrba-szájba hazudott a feleségének.

A lány pedig még büszke is volt rá, hogy egy gazdag pasi őt szemelte ki magának. Szánalmasak az ilyen nők...

2011. febr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

13:14

én csupán arra reagáltam, hogy nem kéne úgy előadnod magad (ha te irtad azt, amire reagáltam), mintha mindenki tartana szeretőt, csak van, ahol ez nem bukik ki.

Nagyon nagyon sokan vannak, akik ilyet nem csinálnak, nem csalják meg a párjukat. Ez közel sem általános.

2011. febr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem újkeletü dolog ez,csak régen tabu volt,gyakran még az érintett felek kozott is.
2011. febr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szia! Régen sem volt ez másképp :)

Én nem ítélem el, bár én sosem voltam szerető és engem sem csaltak meg soha. Így tapasztalatlanul azt mondom nem zavarna, ha második lennék, úgyis csak magamra van időm és egy ilyen kapcsolat beleférne az életembe, viszont hogy én tartsak szeretőt...nahát nekem közbeszólna a lelkiismeretem,én nem tudnék megcsalni senkit, de fordítva tényleg nem zavarna.

2011. febr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!