Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Divat lett szeretőt tartani?

Divat lett szeretőt tartani?

Figyelt kérdés

Egy kérdés ihlette a kérdésem.

Megdöbbenve olvasom hogyan mennyi embernek van szeretője manapság...ez divat lett???

Miért nem lépnek ki az adott kapcsolatból az ilyenek?És a szeretőt nem zavarja hogy mindig csak második?!


2011. febr. 3. 12:52
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Szerintem azok tartanak szeretőt, akik nem szeretik eléggé a társukat. Én más nővel sosem voltam a barátnőmön kívül, és egyáltalán nem bánnám, ha vele maradnék életem végéig. Persze, tudom, hogy kimaradnék izgalmas kalandokból, más testek felfedezéséből, de sosem tudnám megbántani a szerelmemet soha azzal, hogy megcsalom. Meg összevetve azzal, amit csak ő adhat nekem, minden kaland eltörpül mellette.
2011. febr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Pár hónapja én is feltettem egy hasonló kérdést. Én is akkor döbbentem rá, hogy a környezetemben, nem feltétlenül barátoknak, hanem csak látásból ismerteknek is, sokoknak van. Az egyik ilyen pár lebukott, akkor kezdett kiszivárogni a többi. Bár biztos régebben is így volt ez, csak nem volt mobil, net...és nem derült ki olyan hamar.

Én el nem ítélem, mert tapasztalatom nincs ebben.

2011. febr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!