Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi együtt töltött idő...

Mennyi együtt töltött idő után csalt meg benneteket a férjetek, párotok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 14:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%

Hát azt nem tudni 11 éve vagyunk együtt idén és tavaly 7 hónapos terhes voltam amikor megakart csalni!!!!!Csak a lányon múlt hogy nem történt semmi.

Itt lebukott azóta nem is bízok benne és ki tudja milyen dolgai voltak amiről én nem tudok ugyanis nem minden nő ilyen becsületes hogy elmondja a férfi párjának sőt élvezi hogy eltudja venni a pasit.Nálatok mi történt?

2011. febr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
Sosem csalt még meg senki, szerintem nem csak az együtt töltött időtől, hanem az életkortól is függ.
2011. febr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Kriszti83 ***** válasza:
52%
8 év
2011. febr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Velem meg akarta csalni a párját egy pasi, aki azóta 2 gyerek apja (attól a lánytól), de én nem mentem bele, pedig nagyon belém zúgott, tehát lehetett volna, hogy most velem lenne gyereke, de nekem nem kell ilyen pasi aki ilyen könnyen félremenne.

Az eset után elnézést kért tőlem, mondtam neki, hogy a barátnőjétől kérjen elnézést ne tőlem.

2011. febr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%

A 2.nak üzenem,hogy konkrétan nekem se bukott le egy pasim se,úgyhogy ne legyél ebben olyan biztos.Már csak azért sem,mert amikor Én megcsaltam valakit az se derült ki sose.

Ennyire ne legyünk magabiztosak :D :D

2011. febr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem nem csak az együtt töltött időtől, hanem az életkortól is függ."

Szerintem meg leginkább JELLEM kérdése!!

2011. febr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"mert amikor Én megcsaltam valakit az se derült ki sose."


Sosem értettem, ha valami nem ok, azt miért nem fejezik be az emberek, aztán néznek tovább, mielőtt átcsesznék azt akit elvileg szerettek valaha, de mint mondtam, nem rendelkezik mindenki megfelelő gerinccel és jellemmel.

2011. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg csak a JELLEM kérdése, az kamu, hogy nem megfelelő a társ meg túl fiatal és a kalandvágy.

Aki félrelépős az félre lép, lehet, ha talál olyan társat aki mellett nem lép félre 10 évig, de az olyan félrefog, vagy ha korrekt és nem félrelép akkor szakít, de belekezd másikba, különbözőek vagyunk.

2011. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Amikor megcsaltam az illetőt igencsak fiatal voltam.A legutóbbit már inkább kiraktam semmint megcsaljam.Jellemes ember vagyok.A megcsalás nem jellemfüggő,és amíg nem tudod az okát,ne ítélkezz.
2011. febr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
10 év együttlétünk alatt egyikünk sem csalta meg a másikat..Mi túlságosan szeretjük egymást,és függünk egymástól.Mivel mindent megkapunk,és megadunk a másiknak így nincs szükség egy harmadikra..Nyáron házasodunk össze a 10-dik évfordulóra..
2011. febr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!