Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor kiderült vagy sejtetted...

Amikor kiderült vagy sejtetted hogy megcsal és szembesítetted vele a párod akkor mi volt a reakciója?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindent letagadott, próbált hárítani, én voltam a hülye, meg miért hiszek el mindent... :)

De aztán szépen lassan mindent elmondott. Megcsalásig nem jutott el a dolog, hamarabb közbeléptem. A csajon viszont ki voltam akadva. Írtam neki és az volt a válasza, hogy ő nem akart semmi rosszat. Miért, mit várt? Mit hitt? Tudta, h én vagyok, tudta, hogy komoly a kapcsolat, mit gondolt, mi lesz belőle? Annyira naivak egyesek, hogy az hihetetlen.

Mostanra rendeződtek a dolgaink, abban, hogy idáig fajult a dolog nekem is szerepem volt. De most érzem, látom, tudom, hogy szeret és mindketten azon vagyunk, hogy minden jó legyen. :) Neked s sok sikert kívánok!

2011. febr. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szeret ezt tudom de sajnos itt is én vagyok a hibás,szültem és most nem a sex a legfontosabb nekem(már több mint fél éve!) amit ő nehezen tolerál,azt gondolja nem szeretem és nem kívánom már pedig erről szó sincs.

Attól félek hogy félremegy emiatt.

Tegnap egy kolleganője hívta ami ugye nem lenne baj mert együtt dolgoznak de én féltékenységemben hozzávágtam hogy mit aka ez a nő?!Ő meg erre elkezdett engem támadni hogy engem is hívnak férfiak biztos és hogy nincs semmi a kolleganőjével!

Most félek mert azt mondják a legjobb védekezés a támadás...!!!

2011. febr. 3. 15:23
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Kidobtam a cuccait a kukába, mindenét, mp3-ját, laptopját, mindent, amit elvitt aznap reggel a kukás. :)

Amikor hazaért, semmi cucca ugye nem volt a házban. Én épp főztem, amikor jött. Hozzá sem szóltam. Megkérdezte, mi lesz a vacsi, mondtam, hogy a k*rvádtól várj vacsit. :)

Aztán magyarázkodott, hogy nem jaj neki nincs, de le se sz@rtam...

Mondtam, hogy menjen el a házamból. A cuccait elküldtem oda, ahová ő is való.

Aztán kb ennyi volt... Bár nem ment el rögtön, de mivel tényleg nem figyeltem rá, megunta és elment.

Hogy azóta mi van vele, nem tudom, nem is érdekel.


22/L

2011. febr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15-15:Mintha csak én írtam volna.Nálunk is ugyanez történt, vagyis, hogy nem történt semmi és a csaj a legjobbnak hitt barátnőm VOLT.Úgyhogy duplán 2 emberben is csalódtam.A mi ügyünk nem igazán rendeződött még.
2011. febr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fél éve egyszer sem szexeltetek? Akkor nem lenne meglepő. Látom a hibát magadban felfedezted, de akkor ne a férjedet számoltasd el, hanem oldd meg a problémát. Egyébként akit szeretek annak hiszek is, miért ne telefonálhatna a kolléganője? Együtt dolgoznak..
2011. febr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Dehogynem sexeltünk:-)de nagyon keveset sajna!
2011. febr. 3. 16:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor dobd be magad!! Nem 80 éves vagy:)
2011. febr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!