Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyerekkori baleseteid,...

Milyen gyerekkori baleseteid, sérüléseid voltak? Hogyan gyógyultál meg belőlük?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 18:08
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%

az épp lefőtt kávét le akartam venni,a csupasz combomon landolt,2 hónapig kötözni kellett,bőr nem maradt ott,ma is ha megfog a nap,ott fehér marad


a többi csak múló sérülés,törni semmim nem tört,csak varrtak párszor,de nyoma nem sok van

23/N

2011. febr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
96%
Eltört a jobb felkarom, aztán a bal alkarom,a csípőm, a csuklóm, megrepedt az álkapcsom, törött lábujj, térdkalács, megint csukló, orr, borda, farkcsont. Hiperaktív gyerek voltam, sok sportot kipróbáltam.Baleseti sebész szülők mellett nem volt nehéz ezekből kigyógyulni.
2011. febr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
96%

Lebukfenceltem a lépcsőn ...Szivószállal ehettem utána jó ideig...Leestem fáról,fájdalmas volt,sokáig feküdnöm kellett.Megnyertem a hintából kitud meszebre vetődni versenyt,nagy fölénnyel nyertem a vason landoltam fejjel,össze kellet varni,belebicikliztem egy rózsabokorba,eredménye a fejemben sok tüske.Magamra húztam egy fiókot ami tele volt...Szánkozásnál kitörtem a kisujjamat...És még sorolhatnám...

Többször voltam balesetin,mint ovódában,iskolában.Anyámszerint lány létemre hat fiút tettem ki,persze azóta is töröm zúzom magam...


28N

2011. febr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
78%

Nem voltam kiskoromban eleven kislány, de azért pár dolog velem is történt:

- óvónénik dobáltak minket ősszel az árokba, ami tele volt levéllel. már többedszerre beledobtak, amikor felordítottam, mert lesüppedt a vastag, réteges "levélszőnyeg", és ráestem egy hatalmas vascsőre.


- legurultam a lépcsőn, fejjel lefelé.


- elestem a korcsolyával (a jégen), de ez nem volt nagy probléma


- strandon, a csúszdán leégettem a bőrőmet... :S

2011. febr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%

Oviban leestem a mászókáról, állam azóta is egy picit ilyen sebhelyes ha befeszítem.

Magamra rántottam akb 15 kg-os fiókot :D térdemből, lábujjamból ömlött a vér.

A lábujjamon volt egy kis seb(ezt nem nevezném balesetnek de leírom) és idegesített, állandóan szurkáltam körzővel, amikor már gennyes és véres hólyag volt rajta, állandóan kiszúrtam, a vége az lett hogy meg kellett műteni :D

Valamint 8 évesen a szomszéd gyerekekkel játszattam, és úgy gondoltam a legidősebbként megmutatom hogy kell kiugrani a hintából. Hát meg is mutattam, úgy hogy után a kórházban kötöttem ki, csuklótöréssel. Meg kellett műteni :) Vállig érő gipszbe.. áh de rossz volt :D

15/L

2011. febr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
98%

Ja meg egyszer ovisként itthon beleléptem egy rozsdás cipőbe, vékony talpú cipőbe. Átszúrta a lábfejem. Egy picit fájt, de nem szóltam senkinek. Begyógyult, nem lett bajom :D


19:44-es voltam :)

2011. febr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
84%
*szögbe, bocsi fáradt vagyok :)
2011. febr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

Én még oviban lefejeltem a csapot a mosdóban. Azóta is látszik egy pici heg a homlokomon. Arra már nem emlékszem hogy fájt-e, csak arra hogy attól rettegtem hogy össze akarják majd varrni. De szerencsére csak beragasztották.

Két kis tesóm magára borította a forró teát. Jártak kötözésre. Ma már semmi nyoma. Az egyik bunkó orvos szegény anyukámat hibáztatta, pedig nem ő tehetett róla, de a másik öregebb doki aranyos volt és megnyugtatta. Az egyik bátyám pedig folyton összetörte magát. Egyszer felfelé rohant a lépcsőn. Ollóval... Valahol a csuklóján sikerült magába állítania, de anyukám egészségügyis. Ellátta itthon amennyire tudta aztán irány a kórház. Ugyanez a tesóm egyszer pörgő körhintaszerű izéről esett le. Eltörte a lábát annyira, hogy vmi fémet kellett beletenni. Azzal egy ideig kórházban volt. A heg azóta is megvan. Szoktuk neki mondani hogy ha kérdezik mondja hogy cápa volt.

2011. febr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%

Tipegős koromban beleborultam egy rózsabokorba, én nem emlékszem rá, de van rólam kép, az egész fejem meg a karjaim tele voltak karcolásokkal :D

3x bolt eltörve az orrom, először kb, 5 évesen, amikor leestem a mászókáról, aztán 15 éves koromban karateedzésen orrbarúgtak, legutoljára meg 17 évesen. Kicsit krumpliorrom lett, de nem olyan vészes. :)

Kb. 10 évesen becsíptem a jobb gyűrűsujjam egy ilyen rácsos kapuba, na az viszont elég csúnya volt, az utolsó ujjpercem darabokra tört, a balesetin meg fogott a doki egy ollót és körbevágta a körmöm a körömágy mentén. Úgy ordítottam, mint a fába szorult féreg... Az a körmöm elég kacskára nőtt vissza. :(

Volt eltörve még szintén a jobb kezemen a kisujjam (rádőlt a szekrény lakásátrendezés közben) a kisujjamhoz tartózó kézközépcsontom (rácsaptam az ajtófélfára) és a csuklóm (elestem).

Ja, meg a "legjobb", senki nem akarja elhinni, pedig így volt :D : hason fekve olvastam és egyszer csak rám esett a csillár, ez a jó nehéz, régi fajta, üvegből készült. Szétvágta a vádlim, azon azóta is van egy csúnya heg, meg a homlokom, de az szerencsére nagyon halványan látszik.

Hirtelen ennyi jutott eszembe. :D

22L

2011. febr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%

A pad háttámláján kellett egyensúlyoznom, ahonnan lesikerült zúgnom a kavicsokra, spriccelt az ajkamból a vér, szüleim épp nem voltak otthon, és a házban az összes többi gyereknek épp aznap volt évzárója, készülődtek. ugye a gyerekesekkel voltam jóban, szóval egyikhez csak bekopogtam, és rendberaktak ahogy. Utána otthon is borogattuk, rendes ajkam lett pár napig.

Ja a betonszélű árokba is beleestem, mikor is épp nem sikerült átugranom, mert a fű egy pici résen hiányzott a beton kezdődésénél, frankón beakadt a lábom és átvetődtem a túloldalra. Egy nagy durranást hallottam, és visszacsúsztam az árokba. Csúnya lett az állam, és alig tudtam kinyitni, nem mozgott jól az állkapcsom. Kórházba akartak vinni, apukám mérges is lett, mert végülis nem mentünk, anyum rámbízta az érzést. Napokig alig tudtam beszélni így felelni sem órán. Derrick volt a tv-ben.

2011. febr. 4. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!