Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélnek el emiatt?

Miért ítélnek el emiatt?

Figyelt kérdés
Nos, próbálok vigyázni az egészségemre. Tudjátok zabpehely, csirke, hal, gyümölcsök, zöldségek stb. . Nem akarok "megtéríteni" senkit. Nem nézek furcsán senkire, mikor elkezdi enni pl. a kolbászt. Mégis mikor reggel kiszedem magamnak a zabpelyhemet mindenki szerint "kezdem a hülyeségem. Én már nagyon unom ezt. Hogy lehetne változtatni?
2011. febr. 3. 18:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen ne foglalkozz velük...:D Örülj neki,hogy te odafigyelsz az egészségedre...
2011. febr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Kérdezd meg tőlük.
2011. febr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Cory Rose ***** válasza:
100%
Reggelire zabpehely, ezen mi olyan furcsa? Én nem vagyok az egészséges élet megszállottja, de szerintem a zabpehely egy teljesen normális reggeli. Ők mit reggeliznek, pörköltet zsírszalonnával?
2011. febr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Legalább te egészséges vagy:) Ne foglalkozz velük, feleslegesen idegesíted ezzel magad.
2011. febr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem a helyzetet, nekem betegség miatt kellett diétázni, és az exkollégáim kinéztek, mert nem mentem velük hamburgert ebédelni. Én se prédikáltam nekik, hogy a hamburger milyen egészségtelen, stb. semmi ilyet nem mondtam. Nem tudsz mást csinálni, mint lesz.arod őket, azt mondod, Te ezt szereted, és kész. Esetleg ha nem túl rosszindulatúak, egyszer kínáld meg őket magad készítette egészséges sütivel.
2011. febr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
kakilj rájuk.. engem már a saját anyám bszogat.. sőt, pszichológushoz akar vinni amiatt hogy jajj én régen imádtam a nokedlit most meg zöldséget eszek és hogy ez beteges.. wáá.
2011. febr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
ne mondjad, h szeretsz egészségesen élni...mondd, h neked ilyen az ízlésed, ezek a kaják jnnek be, és kész. engem is cs*szegettek, és megmondtam, h rá vok kattanva a müzlire, gyümölcsre, és nem fogok pl. bélszínt enni, ha egyszer felfordul tőle a gyomrom....szépen lassan felfogták, h TÉNYLEG ezeket szeretem, és nem csak szórakozásból, diétából eszek azt amit, és h ez nekem nem "kínszenvedés", hanem öröm.
2011. febr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Gondolom a szüleiddel laksz. Nekem is ezt szokták mondogatni. Nálunk a családban mindenki hajlamos a hízásra; én ezért eszek zöldségeket és gyümölcsöket. Gondoltam, majd ha látják, hogy én vagyok az egyetlen vékony, akkor abbahagyják, de ez nem történt meg. Mit tudsz csinálni? Ha iskolába jársz, vidd el oda a reggelidet és ebédedet (sok műanyag tárolót lehet kapni), a vacsorát pedig nem tudom, hogy tudnád megoldani, mert én ki szoktam hagyni, direkt azért, hogy hagyjanak békén. Szerintem egyszer csak leesik nekik, hogy velünk nincs mit csinálni; egyébként elismerésem, amiért vigyázol az egészségedre.


18/L

2011. febr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ezzel én is így vagyok ezekre az a válasz, hogy majd meglátjuk, hogy 50 évesen melyikünk ébred rá, hogy elcseszte az életét, és egy nagy zsírtömeg, aki bármelyik percben meghalhat szívinfarktusba...
2011. febr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

20.56, szerintem pont hogy rontana az ilyen beszéd a helyzeten.


Az is lehet, hogy a kollégák irigyek, mert a kérdezőnek van akaratereje.


Vagy talán azt hiszik, sok a pénze? - az egészséges táplálkozás drágább,mint a hagyományos.

2011. febr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!