Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kinek ítélnék a gyereket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek ítélnék a gyereket?

Figyelt kérdés
Van egy örökbefogadott gyerekünk, én vele vagyok otthon, a férjem dolgozik. Válás esetén én mennék a gyerekkel a szüleimhez (külföldön laknak), mindene meglenne. Férjem viszont azt mondja, neki ítélnék a gyereket, mert neki van munkája. Ez így van? És vajon gond lenne, hogy külföldre megyek vele?
2011. jún. 30. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyának ítélnék szerintem.
2011. jún. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A külföld lenne a gond. Nem mondom,hogy nem ítélnék neked, de sokkal nehezebb dolgod lenne
2011. jún. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
valszeg az apjának, mert neki van fix állása, és keresete.
2011. jún. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
úgy tudom, nagyon nagyon nyomos ok kell, hogy az apáé legyen, csak amiatt, mert nincs állásod, nem veszik el
2011. jún. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
anyának ítélik.....még ha iszik, egy semmire kellő az anya akkor is neki ítélik, nagyon nyomós indok kell ahhoz hogy az apáé maradjon..max itt a külföld üt be kicsit, de attól még anyának fogják...
2011. jún. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
legtöbbször az anyának ítélik.. az anyának valami agresszív állatnak vagy lepukkant drogosnak kell lennie,hogy az apának ítéljék a gyereket
2011. jún. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
valószínűleg neked, de külföldre csak az apja engedélyével költözhet
2011. jún. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Annak itélik aki eltudja tartni tehát van állandó bejelentett munkaviszonya,lakhelye,általában anya pártiak,de kisgyereknél legfőképp.De ha anyuka nem képes ellátni,eltartani nem fogják neki itélni a csecsmőt se.
2011. jún. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Baratnom esete, 4 eves volt a kisfia:


Apanak volt jo allasa, jo fizetese, sajat lakasa es a gyereknek megszokott kornyezete.Tehat ovibol nem kellett volna kiszakitani, volt sajat kis szobaja...


Anyanak, volt ugyan munkahelye de kevesebb keresete es alberletbe koltozott. A gyereknek, uj kornyezet, uj ovoda es raadasul az alberlet kozos volt valakivel akinek volt meg 2 gyereke. Az anya a kisfiuval kellett megosszon egy szobat...


Megis az anyanak iteltek gond nelkul. Az anya jelenleg kulfoldon van mert nem tudta eltartani magukat de a kisfiu otthon mert nem tudta kihozni kulfoldre. Ugyanis ez nem olyan egyszeru mert hiaba iteltek neki az apanak is vannak lathatasi jogai. Ha te kulfoldon vagy hogyan biztositod ezt mondjuk hetente vagy kethetente (attol fugg mit alapit meg a birosag vagy mibe egyeztek meg)? Biztositod az apanak a szallas lehetoseget vagy te hazautazol hetente, hogy lathassa a gyereket? Ez szuloi megeggyezesen is mulik mibe egyeztek meg. Nem egyszeru sajnos. Baratnomeknel mivel az apa nem engedte igy a baratnom otthon hagyta a kisfiat az apanal es eljott kulfoldre dolgozni. Valojaban hiabavalo volt az egesz gyerek utanni herce-hurca ha ugyis otthoagyta az apanal de ez mondjuk mar mas tortenet...

2011. jún. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az apa lakelye és a mi külföldi lakhelyünk között kb. mésfél órás távolság lenne, szóval gond nélkül látogathatná. És gondolom az is számítana, hogy az én családom törődik a gyerekkel, míg a másik család le se...
2011. jún. 30. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!