Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek nekünk ítélnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nekünk ítélnék gyereket, vagy ennyi nem elég hozzá?

Figyelt kérdés
Exemmel elváltunk mióta elment egy másik férfihoz fizetem a gyerektartást. Bíróságon nem kértük a gyerek láthatásaban itéletet mert megegyeztünk h 2 hetente elhozhatom. Azóta 2szer volt h megtagadta a láthatást tegnap megint nem adta oda. Hétfön megyek gyámügyre. Szeretném ha velem élne a kislányom. Az anyja nem törödik vele hétvégente kiviszi a mamájahoz az iskolában egyre roszabbul tanul. Iskolából elkésik az anyja ha menni kell érte. Hétköznap este 9kor érnek haza. Hétvégente részegre isszák mgukat az új párjával discocba járnak. Miközben a gyereket lepasszolja másnak. A gyerek ha velünk van bújik szeretethiányos sokszor sír h haza kell mennie. Szerintetek van esély h nekem ítéljék? Elvagyok keseredve. Ja az ex felmondott munkahelyén lenne ideje a gyerekünkkel foglalkoznia.
2011. okt. 15. 09:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sajnálom:(

Ilyen estben ezt amit állítasz be kell,hogy bizonyítsd!

Mert gondolom csak ezért nem fogják elvenni az anyjátol!

Milyen idős a kislány?

2011. okt. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tanukkal tudnám igazolni, h mindig kint van gyerek a mamájánál. Az h bulizik csak bulizós képekkel. Ráadásul a mamáék sem vetik meg az italt volt h verekedtek a gyerek elött. Bár ezt bizonyítani nem tudom sajnos. A gyerek 7 éves.
2011. okt. 15. 10:04
 3/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kislány? Ha elmúlt 12 már őt is megkérdezik, hogy kivel akar lenni. Az anyának semmi keresete nincs? Tanúk vannak, hogy elhanyagolja a gyereket? Mert akkor jó eséllyel indulnál.
2011. okt. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A mamáék akik vigyáznak rá?Ők is piálnak?Áhhh...hova vezet az?Remélem te nem iszol,szegény kislány jó példát lát maga előtt!

Próbáld meg elintézni,hogy a kislány hozzád kerüljön,lehet,hogy ezzel az anyjának is csinálsz egy szívességet!Bár gondolom ami nem lesz jó,hogy a csp+a gyerektartás nem megy majd oda és az majd hijányzik!

Te hány éves vagy? (első)

2011. okt. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Most olvastam a válaszod. Szerintem így jó esélyed van, hogy nálad helyezzék el. Pláné ha semmit nem tud ellened felhozni az ex. Pl: nem mész a gyerekért a megbeszélt időben, nem fizeted rendszeresen a gyerektartást, túl sokat vagy nem dolgozol stb.

2011. okt. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez már elég lehet, ha tényleg tudod igazolni, hogy így van.

Ugyanis itt egyesek elképzelésével ellentétben (ami már többször kiderült, hiába mondtam, hogy nem igaz), nincs olyan hogy ANYA, ANYA, mindent az ANYÁnak.

Ezt csak az anyák akarják hinni. A gyerek érdekeit veszik maximálisan, és kizárólagosan figyelembe, és csak az alapján döntenek:

- hol biztosított a nyugodt nevelkedése inkább?

- hol törődnek vele jobban?

- igen, az anyagiak is számíthatnak, természetesen nem kizárólagos szempontként, de megnézik

- kihez kötődik jobban a gyerek, ő mit szeretne? (nagyon fontos, egy kicsi gyereket is meghallgatnak, legfeljebb nem a bíró, hanem gyámügyesek környezettanulmány alkalmával!)

- befolyásolják-e esetleg hátrányosan valahol? (értsd: a másik szülő ellen nevelik, engedik a láthatást, engedik, hogy a barátaival találkozzon...?)

- tanulmányai biztosítottak, esetleg, ha szeretne különórára járni, engedik...?


És még sok-sok más szempont, amit figyelembe vesznek. Azt, hogy valaki anya, max. 1%-ban oké, lehet az előnyére veszik, de a fent felsoroltak alapján döntenek!

És igen, ha amit leírtál, az igaz, és ha nálad ténylegesen jobb helye lenne (tehát, ha a bíró is így látja), akkor nagy eséllyel neked fogják ítélni!


De ezért nem a gyámügyre kell menned, hanem a bíróságra.

2011. okt. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Semmilyen keresete nincs kb 3hete felmondott a munkahelyén mert terhes az új pasijától akit 4hónapja ismer. A csp meg a gyerektartás ami keresete van. Én nem iszok azt a hivatásom sem engedné. Páromat is szereti a lányom. Jó helyen lenne nálunk. Egy alkalmat tudna felhozni h nem voltam otthon mikor hozta a gyereket mert édesanyáméknál betörés volt és a rendöröket meg kellett várni nem hagyhattam el a helyszínt. De telfonáltam is neki de megsem hallgatott csak közölte h nem adja oda gyereket felejtsem el. És kivitte a mamáékhoz.
2011. okt. 15. 10:16
 8/12 A kérdező kommentje:
A kislányom fél az anyjától. Nem mondana róla rosszat ha kérdeznék. Ha pl nálunk van és kerdezzük töle h mivan otthon azt mondja anya megtiltotta h bármit mondjon. Mikor volt gyerekzsúrja utána visszahívta az egyik barátnöje de nem vitte el mert neki a buli fontosabb volt. Nálunk a házban van a lányom legjobb barátnöje oda se hozza el h játszanak.
2011. okt. 15. 10:22
 9/12 anonim ***** válasza:

Fúú nem anya az ilyne! Nő létemre azt mondom, hogy sok esetben az apánál jobb helyen lenne a gyerek!

Mentsd el az összes bulifotót, főleg az olyanokat, amin nagyon be vannak rúgva!!!

Esetleg még te is elmehetsz a pároddal abba a discoba, ahová ő is jár, és csinálhatsz néhány képet...nézzék meg, mit művel terhesen, "anyaként".

Addig harcolj, még nem lesz nálad a kislány!!! Sok sikert!

21/L

2011. okt. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A gyámhatóság nagyjából két perc alatt észreveszi, ha azért nem beszél, mert fél.

Szakemberek, nem lehet őket megtéveszteni ilyesmivel.

Ezen ne aggódj.

2011. okt. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!