Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen lányról? Nem jár bulizni, pasija sincs, Otthon van szüleivel, inkább játszik a kutyájával

Figyelt kérdés
az apjával tököket farigcsálnak,És ez neki sok mindent jelent hogy a családjával lehet... Pedig rendes lány kedves, szép... (barátnőmről van szó) Köszi a válaszokat 18L
2010. okt. 24. 18:19
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
95%
Azt, hogy tök normális. Nem hódol be a külvilág elvárásainak.
2010. okt. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
95%
Na erre szoktam azt mondani, hogy: Végre egy normális illető.:D
2010. okt. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
90%
azt hogy nem azok közé tartozik akiket ribancnak hívok 20/L
2010. okt. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
93%
A barátnőd jó nevelést kapott.
2010. okt. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
94%
Egy normális lány ami a mostani világba nagy szó
2010. okt. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
94%
Ő ilyen, kész. Miért kell ezért rosszat gondolni róla, az miért negatívum, hogy még nincs pasija, és nem jár bulizni? Lehet, hogy utálja a zajos, zsúfolt helyeket, és nem szereti a tapló pasikat (pláne a diszkókban).
2010. okt. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ez tök jó!:) Mindig is irigyeltem azokat az embereket akik ilyen boldog és harmonikus családban élnek.

Én sose farigcsáltam tököt apával, és sajnos nem adatott meg az, hogy szép családban nőjek fel. Szüleim elváltak, anyukám meghalt apa pedig alkoholista!:(

2010. okt. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
93%

Én is inkább ilyen életre vágynék a mostani helyett..

Bírom, hogy vannak még ilyen lányok, nem a pia, a pasik, meg a szex érdekli. Bár ez nem számít sajnos normálisnak, de inkább ilyen lánynak lennék a bnője, mint a világ k.jának..

21L

2010. okt. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
84%

Úgy beszélsz róla, mintha pestises lenne... "pedig kedves lány, szép..."

Kár érte, így érted, ugye?

Pedig ő talált olyan igaz értékeket az életében, amikkel valóban érdemes élni. Tanulhatnál tőle ahelyett, hogy betegként kezeled.

2010. okt. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
19%

háát

elég nehezen fog így kapcsolatokat építeni (és most nem feltétlen a pasizásra gondolok)

2010. okt. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!