Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok erről az otthon...

Mit gondoltok erről az otthon végezhető munkáról, mennyit lehet vele keresni, megéri e, nehéz?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 17:24
 1/9 A kérdező kommentje:
2011. okt. 12. 17:24
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem arra hirdetésre gondolok ami megjelenik középen hanem a füleknél adatrögzités ,fordítás stb vannak munkák
2011. okt. 12. 17:25
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Hmm...nem tűnik rossznak, nekem sem ártana egy kis mellékes a rendes munkám mellett.
2011. okt. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azért kérdezem mert regisztrálni akartam és láttam h szerződést kell velük kötni és fél évre 8 500 ft körül ,1 évre 13 000 ... ezt tudja valaki miért kell fizetni és hova és nem kamu e?
2011. okt. 12. 17:33
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ennyit kell nekik fizetni, az eleve gyanús.
2011. okt. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem ismerem, de szerintem egy próbát biztosan megér.
2011. okt. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerem ezt az oldalt, azt hiszem. Fizetni kell, hogy dolgozhass, aztán küldenek csomagokat, amikkel dolgoznod kell, de azokat is ki kell fizetned. Szóval átverés. Egyébként ahol fizetni kell, hogy dolgozhass, az mind az.
2011. okt. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos soha nem fogja megérteni a jónép, hogy a távmunkákat nem azoknak találták ki, akiknek úgymond szükségük lenne rá.


Tehát nem munkanélkülieknek, akik nem tudnak elhelyezkedni, gyesen levő anyukáknak, vagy 16 év alatti gyerekeknek.


Létezik távmunkában munkavégzés, de nem ezeknek a csoportoknak, hanem képzett embereknek, akiknek mondjuk megengedi a meglevő munkáltatójuk, hogy ezentúl otthonról készítsék el a könyvelést, vagy grafikusok, webdesignerek.


Egyszóval az ilyenekhez érteni kell valamihez.


Ezek a fajták, amit te itt például hozol, mind kamu pénzlenyúlás. Ők frankón megélnek abból mondjuk, hogy jópár hozzád hasonló szerencsétlen fizet nekik, hogy dolgozhasson. Ha már csak 10 ember bedől, az már jó pénz semmi munkáért. Némelyik aztán ezt a szuper receptet ajánlja tovább neked egyébként, hogy verjél át te is embereket, aztán ha fizettek, ajánld nekik te is ezt a módszert, hogy ne jelentsenek fel. Aztán persze előbbutóbb majd úgyis feljelent valaki, és mész a börtönbe, mint ahogy ezek is, már ha elkapják őket. Ettől függetlenül azért terjed, és tele van a net az ilyen tipusú átverésekkel.


De, hogy pénzt te ebből nem fogsz látni, az fix.

2011. okt. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
ha fizetni kell, akkor kamu
2011. okt. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!