Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen családi élet ez így,...

Milyen családi élet ez így, hogy mindig egyedül vagyok a kicsivel?

Figyelt kérdés
A párom hétköznapokon dolgozik,mint mindenki más. Ha este hazajön 6-8 között, újra bekapcsolja a számítógépét ès dolgozik,kèt szinttel feljebb mint ahol én vagyok a 7 hónapos kisfiunkkal. A baba fürdetésére is csak kivételesen ér haza. Hétvégén nálunk van a 10 éves,egyik előző kapcsolatából származó fia. Arra hivatkozva,hogy egész héten nem látta,kizárólag vele foglalkozik,nem dolgozik,sétálnak,játszanak,számítógépeznek,tanulnak. Persze,szép dolog,hogy a fiával ennyire törődik. Ha én hívom sétálni,beszélgetni, mindig az a válasz,hogy nincs ideje. A legutóbbi sétakísérletről 3 (!) perc után visszafordult és rohamléptekkel megindult haza,hogy ez neki nem esik jól. Egyáltalán nem csinálunk semmit közösen! Én társra vágynék, ehelyett egyedül vagyok akkor is, ha itthon van. A fiára miért szán időt,sokat, rám miért nem? Ha rákérdezek, megsértődik. Értitek? Reggeltől estig egyedül vagyok hétköznap, és hétvégén hallgathatom, milyen jól elvannak 2 szinttel feljebb, csak enni jönnek le,amit persze főzzek meg, és az 5 perc együttevés után pakoljam is el egyedül, illetve a babával a karomban. Mit csinálnátok?
2009. febr. 8. 17:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%

Amíg dolgozik, rejtsd el a számítógép billentyűzetét... billentyűzet nélkül a gép nem fog bekapcsolódni. Gyerekes dolog, de így elérheted, hogy figyeljen rád. Elmondod neki, hogy úgy vetted észre, hanyagol téged. Megkérdezed miért, nem lehetne-e valahogy változtatni rajta. Kevesebbet gépezzen, többet foglalkozzon veletek! Sok sikert!

Sly

2009. febr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
18:20: A szerelem nem logikus, ez igaz, de ha már elmúlt, akkor jobb, ha elválik egymástól a két ember, mert ez az igazi boldogtalanság, amit a kérdező leírt, egy kapcsolatban EGYEDÜL lenni.
2009. febr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

nem tudsz hazaköltözni?

mondd meg, hogy pizzát tudnak maguknak rendelni, minek ide ingyencseléd ?!

2009. febr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak hétvégén állna fenn a probléma, akkor azt mondanám, lelkiismeretfurdalása van, mert a válással traumát okozott a kissrácnak, és így akarja kompenzálni. Viszont nem világos, hogy miért nem von be Téged is a közös időbe, főleg, ha a gyerek elfogad Téged.

Nagyon meredek, hogy a Veled való séta nem esik neki jól. Valóban fel kell vetni a válás gondolatát, ha a besélgetési kísérletek nem vezetnek eredményre.

Még valami: én ebben a szituációban nem biztos, hogy lefeküdnék vele. Igaz, én olan típus vagyok, akinek ilyen mély konfliktus esetén nincs is kedve, de talán Te is kimutathatnád - ha beszélgetéssel nem megy, akkor az ágyban -, hogy nem oké ez a kapcsolat így... Lehet elég lenne csak egyszer nem lefeküdni vele, az jobban megdöbbentené és elgondolkodtatná mint ezer szó.

Persze Te szolgáld a kényelmét, főzz, szülj neki babát, elégítsd ki a szexuális igényeit - és ő az igényeidnek hény százalékát elégíti ki? Ne hagyd, hogy elhallgattasson, leintsen! És nem rossz ötlet a billentyűzet elrejtése, ha végképp nem akar meghallgatni - nem értem, miért kellett Sly-t lepontozni.

2009. febr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
mi lett veletek?
2021. máj. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!