Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undomiel kérdése:

Egyedül is élet az élet?

Figyelt kérdés

Három éve élek a párommal, akit rettentően imádtam az első perctől kezdve. De a családunk közénk állt, többször szakítottunk, de végül mindig visszataláltunk a rendes kerékvágásba. Most ő külföldi álláslehetőséget kapott, és én természetesnek vettem, hogy vele tartok, hiszen összetartozónak véltem magunkat. Eladtam a dolgaimat, amit nem tudok magammal vinni, elajándékoztam a kiskutyámat és elmondtam a munkahelyemen, hogy ősszel elmegyek, feladván a karrierem.

A családommal évek óta nem tartjuk a kapcsolatot, a barátaim férjhez mentek, rajta kívül nincs senkim.

De sajnos minden jel arra mutat, hogy kedvesem nélkülem készül az "új életbe".

Mit tegyek?

Három és fél év után az egyetlen ember, akiben megbíztam, úgy néz ki, itt hagy egyes- egyedül...

reggel ha belenézek a tükörbe, egy szánalmas nőt látok, aki nem kell igazán senkinek.

Albérletben lakom, nincs senkim, és szeptembertől a munkahelyemről is el kell jönnöm. Van még értelme reggel felkelnem? Adjatok tanácsot, mert megőrülök...

23/ L


2011. júl. 27. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
mi ez hogy minden jel arra mutat? kérdezd meg tőle kerek-perec hogy hogyan képzelte el, mehetsz-e vele...
2011. júl. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Először mindenképpen azt tudd meg, hogy veled akar-e menni vagy sem. (Ezt nem beszéltétek meg, mielőtt eladtál mindent majdnem??)
2011. júl. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetnek lazíts egy kicsit. Mindegy, hogy hogyan... igyál egy pár pohár bort és nézz meg egy vígjátékot, vegyél be 2 nyugtatót, tépj be MINDEGY. Valami ami egy estére kizökkent. Aztán másnap gondold át ezt az egészet: mit akarsz? Vele akarsz lenni ? Szerinted ha ilyen egyszerűen kilép a közös életetekből (azután ,hogy a saját családoddal is megszakítottad a kapcsoaltot érte) megéri fecsérelni rá az időt? Nem tisztem ezt megválaszolni. A barátok megházasodtak, megvan a sajátz kis életük na bumm, én is ebbe na cipáben járok. Találj egy hobbit, lehet ez egy sport, akár csak csoportos meditáció vagy bármi ami egy kicsit is olyan ami szimpatikus, mert most mind1, hogy mi az a lényeg, hogy újra bekerülj egy közegbe ahol új ismerősöket szerezhetsz akikkel esetleg beülhetnél a foglalkozások után egy teára/italra bármire valahová. A lényeg, hogy nincs olyan ,hogy rossz az életem, olyan van ,hogy feladtam csak nem veszem észre. Ezt mondom úgy ,hogy 4-5 év teljesen ebbe naz állapotban töltött idő után ezen a télen kezdtem el rendbeszedni a dolgaimat.

25/F

2011. júl. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az ilyet nem lehet természetesnek venni, erre való a kommunikáció. Beszéld meg vele, hogy mit tervez, hogyan képzeli el a kiutazását. Előre sosem szabad inni a medve bőrére. Fel a fejjel és próbáld meg a munkahelyeden megbeszélni a főnököddel, hogy mégsem mész el.
2011. júl. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nélküled tervezi az életét? Megbeszéltétek, hogy együtt mentek?
2011. júl. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A "minden jel arra mutat" még nem jelenti azt, hogy így is van, ahogy gondolod. Tényleg meg kellene beszélned vele. Vagy legalább kérdezz rá, hogy ő ezt hogy gondolta. Távkapcsolat? Vagy szakítás?


Utána ráérsz ezen gondolkodni.


Egyébként meg én mindig azt mondom, hogy egyetlen szerelem sem éri meg feltétlenül azt, hogy a szüleidet elmard magadtól miatta... Nagyon sok hasonló példát látok a környezetemben, éa végül mindenki a szüleinél köt ki...

2011. júl. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igaza van 25F-nek,tényleg mindent leírt,amit én is szerettem volna.

Az írásodból nekem úgy tűnik,mintha már beletörődtél volna,hogy kész vége,ő elmegy nélküled.

Mi lenne ha te is elmennél külföldre,új környezetbe,csak épp teljesen máshova mint ő? Ne szalassz el egy külföldi lehetőséget.

Vagy pedig próbálj szeptembertől új állást szerezni itt mo-n és új terveket szőni.

Gondold át a helyzetet,hogy neked mi lenne a legjobb.Ha neked a párod kell,akkor 1 próbát még megér,hogy lebeszéld vele a dolgokat.Ha már elengedted a kapcsolatotokat,akkor neki már nincs szerepe ebben,hanem csakis neked.A te életed,a te boldogságod számít.

Egy pár napra tényleg kapcsolj ki és foglalkozz magaddal.Irány barátokat szerezni!

2011. júl. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Itt hagyott... a kérdésem ugyanaz: hogyan menekülhetnék meg ebből a világból, ami nem tart rám igényt? Az utolsó ember is elment, aki valaha kíváncsi volt rám.
2011. júl. 30. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!