Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehúzós barátnővel mit csináljak?

Lehúzós barátnővel mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szüleim elváltak én apukámmal élek. Fél éve kb. van barátnője. Először nagyon örültem hogy végre van egy társa, szóval nem a féltékenység beszél belőlem. Ez a nő teljesen kihasználja őt anyagilag+még csicskáztatja is. Pontosan tudja hogy mennyi a fizetése, és hogy neki 2 gyereke+albérletben lakunk. Átlagosan keres, de nekünk még félre is kéne raknunk hogy saját lakást v. házat tudjunk venni. Apukám nagyon rendes, "jóhiszemű", mindig csak aztmondja hogy a barátnője csak "igényes". A félrerakott pénze is csak fogy. Próbáltam már ezt finoman mondani neki, de nem érti. Olyan rossz ez így! Mit csináljak?
2011. febr. 4. 18:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

: S nem érdemelné meg az apukádat az tuti.

nem értem,hogy hogy nem érti.Mondd addig amíg meg nem érti meg csak észreveszi egyszer : o annyira nem lehet nagy a szerelem h. ne venné észre..

vagy v.mi bizonyítékkal támaszd alá a véleményed..

2011. febr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Ordítsd le a fejét a csajnak apád előtt és fejtsd ki, hogy mennyire rühelled azt, hogy a más f_szával veri a csalánt az "igényesség"-ével. Legyen abból "igényes", amit megkeres. Ebből talán érteni fog. A finomkodásból nem.
2011. febr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan kéregess te az apádtól, és helyezd biztonságba a pénzt.
2011. febr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit finomabban fogalmazok, de tényleg Neked kellene kezelni a pénzt!

Rálátásod lenne a dolgokra.

2011. febr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
mikkel húzza le apád?
2011. febr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok. Hogy tudnám én kezelni a pénzt? És az a legrosszabb, hogy ő meg magán (és persze rajtam) spórol. Csak minimális kaját vesz, és most bejelentette, hogy el fogja venni a zsebpénzt, amit mamámtól kapok. Én abból szoktam megvenni a ruhát, kozmetikumokat. (itt ne gondoljatok semmi extrára)Az a csaj meg apánál is jobban keres, folyton étteremben eszik, drága ruhákat vesz.
2011. febr. 4. 18:30
 7/19 A kérdező kommentje:

mikkel?

étterem, pláza (másik városba van, szóval autó, benzin), elviteti magát melóhelyre(egy helyen dolgoznak, de apa biciklivel járna), ékszer, utazás, meg hurcolássza ide-oda. Múltkor is képes volt mínusz 10-15 fokban elküldni sütiért a város másik végébe, hétvégén,amikor végre pihenhetett volna.

2011. febr. 4. 18:34
 8/19 anonim ***** válasza:

apukád pénze, apukád barátnője, apukád dolga

ez van

2011. febr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
de én is itt élek vele és én is szívok. És persze őt is nagyon sajnálom, mert szeretem!
2011. febr. 4. 18:46
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi jogon venné el a mamádtól kapott zsebpénzt?
2011. febr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!