Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan foglalhatnám még le...

Hogyan foglalhatnám még le magam, hogy ne hiányozzon annyira?

Figyelt kérdés

távkapcs, ritkán találkozhatunk (lassan egy év telik el tali nélkül), és borzasztóan hiányzik. Imádom Őt, bízom benne, de már nem tudom magam hogy lefoglalni, mert éjjel-nappal Ő jár az eszemben. napközben még kibírom, mert akkor beszélgetünk is, meg hogy eltereljem a gondolataimat festek, rajzolok, rengeteget tanulok, szaladgálok össze-vissza, de este mikor aludnom kellene , akkor minden előtör bennem, amit napközben elfojtottam, tehát a hiánya, ami több órán keresztül nem hagy aludni. Mit tehetnék , hogy lenyugodjak? Szakítani nem fogok vele, inkább a halál!

köszönöm


2011. febr. 4. 18:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
milyen messze van?
2011. febr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
1 éve nem találkoztatok? Biztos, h ez kapcsolat? Ő is így gondolja?
2011. febr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Bazz milyenek vagytok, nem hallottatok még ilyenről?

Kérdező: erre a totális lefárasztás jó módszer, de minden nap nem működik. Egy időzónában vagytok? Mert akkor este közvetlen elalvás előtt csevegjetek, könnyebb úgy elaludni, hogy ő mondta neked, hogy jó éjt :)

2011. febr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
k9szi nektek, 1000 km van köztünk, nyaranta 7000 km. Biztos, hogy kapcsolat, csak sajnos mindig úgy jött ki, hogy nem tudtunk talizni (pénz, suli, vizsgák, utazás)
2011. febr. 4. 18:54
 5/14 A kérdező kommentje:
köszi 18:52-es :) (egyébként este mindig édes álmokat kívánunk egymásnak)
2011. febr. 4. 18:56
 6/14 anonim ***** válasza:

neharagudj de én nem tudom elképzelni, hogy egyikőtöknek sincsen seki mása

ezenkívül évente vagy másfélévente szexeltek? :|

ezt ki tudnád fejteni mert elolvastam a kérdést és nem hittem el..

2011. febr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

mennyi idősek vagytok?

iratkozz be tanfolyamokra, készíts neki igényes ajándékot a legközelebbi találkozásra

2011. febr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi, persze, hűségesek vagyunk (tudom, hogy Ő is, mert mindig kapok beszámolót a napjáról, és amit Ő nem mond el, azt elmondják a barátai) egymáshoz, és mivel mélyen vallásosak is, ezért nincs köztünk "olyan" testi kapcsolat.
2011. febr. 4. 19:09
 9/14 A kérdező kommentje:
neked is köszi :) hát nemsokára lesz neki a szülinapja, és sütök neki tortát, amiről majd küldök neki képet (sajnos nem tudja majd megenni, de ahogy Őt ismerem, majd elképzeli milyen finom :)
2011. febr. 4. 19:12
 10/14 anonim ***** válasza:

ez aranyos nagyon :) borzalmas lehet

csak mert ha én nem látom két hétig a páromat már akkor majd meg bolondulok, becsületes ha ti kibírjátok ennyi ideig

postán nem tudsz küldeni neki valamit?

közeljövőben van kilátás, hogy összeköltözzetek vagy csak közelebb egymáshoz?

mennyi idősek vagytok amúgy?

2011. febr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!