Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan foglalhatnám még le...

Hogyan foglalhatnám még le magam, hogy ne hiányozzon annyira?

Figyelt kérdés

távkapcs, ritkán találkozhatunk (lassan egy év telik el tali nélkül), és borzasztóan hiányzik. Imádom Őt, bízom benne, de már nem tudom magam hogy lefoglalni, mert éjjel-nappal Ő jár az eszemben. napközben még kibírom, mert akkor beszélgetünk is, meg hogy eltereljem a gondolataimat festek, rajzolok, rengeteget tanulok, szaladgálok össze-vissza, de este mikor aludnom kellene , akkor minden előtör bennem, amit napközben elfojtottam, tehát a hiánya, ami több órán keresztül nem hagy aludni. Mit tehetnék , hogy lenyugodjak? Szakítani nem fogok vele, inkább a halál!

köszönöm


2011. febr. 4. 18:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
köszi :) hát az ajándékomat inkább személyesen adom neki át, mert elég törékeny (festek neki vmi szépet, mert imádja, ha festek) az egyik része, és hát most tanulok ezerrel a felvételimre (orvosi), bár nem az Ő országában tanulnék úgy, de akkor csak 300 km lenne köztünk, ami maga lenne számunkra a Mennyország :) Jaj és Ő 20/F (most lesz 21), én pedig 18/L
2011. febr. 4. 19:37
 12/14 anonim ***** válasza:
hol lakik?
2011. febr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Németország
2011. febr. 4. 20:09
 14/14 anonim ***** válasza:

És mióta vagytok "együtt"?

Ne haragudj nekem is volt ilyen "kapcsolatom"...de ezt így nem nagyon lehet csinálni. Köztünk is kb 8oo km volt...hát kb. 2 évig tartott.

Egyáltalán találkoztatok már? Hányszor? Hol? Meddig?

Belátható időn belül tudtok közelebb lenni egymáshoz? Közös tervek? Ismeritek egymást (nem neten keresztül, közelebbi viszony, mert neten nem ugyanaz)


jelenleg én is távkapcsolatban élek, de köztünk 15o km van ás hetente találkozunk (valamint együtt voltunk 2 évet az előtt is).

Így még fent lehet tartani, de én kicsit naivságnak tartom ezt az 1ooo km-es dolgot.

Ne értsd félre a szavaimat nem bántani akarlak, de volt részem hasonlóban...persze lehet, hogy kivételek vagytok.


Hallgass zenét, nézz filmet esténként.

Üdv:)

2011. febr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!