Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok, ha a...

Hogyan reagálnátok, ha a gyereketek így viselkedne?

Figyelt kérdés

Férjemm az előbb puszikat adott nekem az arcomra, meg a számra. Együtt tv-ztünk. 13 éves kamasz lányom (akinek nem a férjem az apukája, mert elváltunk) ezt mondta utána: "Fúj, de undorító, öreges, hánynom kell, temető..."

(a férjem már sok éve él velünk, tehát nem újdonság a lányomnak, hogy ő a nevelő apa és nem is jöttek ki rosszul sose).

Azt hittem köpni, nyelni nem tudok. Nem sok híja volt, hogy kapjon egy óriási taslit. Megőrülnek a kamaszok, vagy mi van?


2011. febr. 4. 20:42
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a könyv ajánlásokat is! Úgy is gondolkodtam, hogy nem árt valamit beszerezni a témából. Hát nem egyszerű korszak ez neki és nekünk szülőknek sem.
2011. febr. 4. 22:32
 22/24 anonim ***** válasza:

Jajj de nagy hülyeség ezen problémázni!!! Emlékezz már vissza a saját kiskamasz éveidre. Én is utáltam a szüleimet puszilkodni látni (ez tök független attól, hogy vér szerinti -e az apa vagy sem)...Ez a duma, amit megeresztett teljesen megegyezik azzal, amit ilyenkor a kortársai közötti elvárás szerint mondani kell.


Szóval nyugi. A lányod NORMÁLIS!

2011. febr. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Én meg azt mondom, hogy addig jó, míg megpuszilják egymást és nem hidegek egymással...mert hány helyen van olyan is...:-S

(én nem utáltam 1 évesen ha a szüleim megpuszilták egymást...)

egy előző voltam

2011. febr. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Tényleg ilyenek a kamaszok, nekem is 13 éves a fiam, és nem az apukával élek, hanem új párom van, aki jól kijön a fiammal. A beszólással semmi gond, de a tiszteletlenség az már engem is felbosszantana. Ilyenkor keresik a határaikat, és ha ezt ne húzzátok meg mint szülők, akkor később jön a k. anyád meg hasonló, ha épp mérges lesz valamiért rád vagy rátok. Tehát én a stílusért rászólnék. Nálunk egyébként már viccesbe ment át ez a dolog, ilyenkor mindannyian elkezdünk riadozni, hogy segítség, jön a szexpolice, és jót röhögünk együtt. Az nem jó szerintem ha visszafogjátok magatokat. Kell hogy érezze a gyerek, mert ő még gyerek, hogy igen is helye van egy jó kapcsolatban a puszinak, sőt még a csóknak is, ha nem hivalkodó módon, bosszantásra történik. 36/N
2011. febr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!