Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok, ha a...

Hogyan reagálnátok, ha a gyereketek így viselkedne?

Figyelt kérdés

Férjemm az előbb puszikat adott nekem az arcomra, meg a számra. Együtt tv-ztünk. 13 éves kamasz lányom (akinek nem a férjem az apukája, mert elváltunk) ezt mondta utána: "Fúj, de undorító, öreges, hánynom kell, temető..."

(a férjem már sok éve él velünk, tehát nem újdonság a lányomnak, hogy ő a nevelő apa és nem is jöttek ki rosszul sose).

Azt hittem köpni, nyelni nem tudok. Nem sok híja volt, hogy kapjon egy óriási taslit. Megőrülnek a kamaszok, vagy mi van?


2011. febr. 4. 20:42
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Nem kell aggódni. Nagyon szeretve van, harmonikus légkör, nincs veszekedés, figyelünk rá, én talán túlzottan is. Nem utálja a férjemet, nincs oka rá, hogy így beszéljen, mivel kis kora óta csak köszönhet neki, mert mindig szeretettel bánt vele.

Ismétlem: ne azzal volt bajom, hogy esetleg undorodik egy kis egyszerű puszitól, hanem ahogy kifejezte ezt.

2011. febr. 4. 20:52
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Anyám, borogass!

Gondolom most azok siránkoznak, hogy milyen erkölcstelen egy "öregasszony" (lehet, vagy 35..), aki puszit mer adni a férje szájára, meg az arcára, és viszont, akik pár sorral lejjebb meg szokták kérdezni, szeretik-e a fiúk, ha első randin lesz.pják őket.

Egy puszi férj-feleség között, na az kiveri a biztosítékot, (jó hogy nem b...nak....), de ha két 13 évesről van szó, akkor azok b..nak nyugodtan, jó sokat és szaporán.


Remélem, minden utcán smároló kamaszhoz odarohantok erényórát tartani.:D

2011. febr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek: kamaszodik.

Azt tenném hozzá, örülök, hogy ilyen nyílt, el meri mondani a véleményét.

És igen, mint az első? mondta: humorosan reagálnék, pl, gyere, te is kapsz a nyanyától egy puszit.

2011. febr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Én irtam azt hogy szeressétek. A soraidon látom, hogy szereted, ezzel nincs is gond, de most hogy tini lesz, egyre gyakoribb lesz az ilyen, mikor gonosznak tűnik majd, és elutasít.Ekkor kell majd nagyon, hogy szeresd, mikor ő azt mondja, hogy hagyj békén, anyu...akkor titokban majd arra vár, hogy szeresd még jobban, de pont az ellenkezőjét mondja majd.

Amúgy én díjazom a puszit, anyumék is csinálták, volt, hogy elbőgtem magam, ők meg nem tudták, hogy miért... azért, mert boldog voltam, hogy szeretik egymást. Sajna azóta elváltak, remélem, én is puszilkodom majd a férjemmel, akkor is, ha már kamaszok lesznek a gyerekeink. Maradjatok ilyen turbékoló galambok azért is! A szerelem nem korhoz kötött.

2011. febr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értékes válaszokat! Megfogadom és próbálok majd poénos lenni ha megint leöregez minket. (Bár ezentúl kínosan ügyelünk, nehogy egy puszi felborítsa a lelki egyensúlyát.) :)
2011. febr. 4. 20:59
 16/24 A kérdező kommentje:
20:58-as! Köszönöm!! :) Néha tényleg megfordult a fejemben mostanában, hogy talán nem szeret. (aztán gyorsan elhessegetem ezt a gondolatot) Néha nagyon undok, aztán meg bújik, szüksége van az ölelésre a beszélgetésre. Én személy szerint eléggé nehezen viselem a leválását. Késleltettem volna még.
2011. febr. 4. 21:01
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Van egy könyv, Gyerekekre hangolva. Most olvasom (le lehet tölteni, ha rákeresel), hátha ad pár ötletet egy kamaszhoz is, hogy lehet őt "jól" szeretni.


Amúgy kamasz... ennyi.

Sokkal jobban jársz, ha neki a "szex" undi, és nem csak az jár a fejében.

;)

2011. febr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baja...:)

de mi lenne ha beszélnél vele erről?

Szépen megkérdezhetnéd, hogy milyen baja volt ezzel a dologgal? És miért mondja, hogy temető?

Szerintem ez azért elég illetlen volt....

Légy őszinte, egy jó anya-lánya kapcsolatban ezt is meg kell tudni beszélni:)



(Javaslom a primitív hozzászólóknak, hogy megtartsák a véleményüket a továbbiakban...)

2011. febr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is ajánlok egy könyvet Joyce L. Vedral: Megőrjít ez a kamasz! (Útmutató szülőknek, hogyan vészeljék át a nehéz éveket) Érdemes lapozgatni, és későbbre is jó lesz. (Mert ugye tudod, ez még csak a kezdet:)) De nyugi, én már tapasztalatból mondom, kinövik. Kitartás! :)
2011. febr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 BlackSword ***** válasza:
100%
Figyelj!!! Erről szól a serdülőkor... Kicsit nyers, kicsit otromba... Szerintem csak kitört belőlle az érzelem... És mivel szociálisan még éretlen, ezért le sem tudta reagálni/kontrolálni... Szerintem ülj le vele beszélgetni... És légy őszinte... És ne mint főnök...
2011. febr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!