Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtehetem azt, hogy többet...

Megtehetem azt, hogy többet nem viszem át anyóshoz a gyerekeket?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 14:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%
Megteheted, de a nagyszülői láthatás a gyámügynél ő is követelheti.
2011. febr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
46%
Persze, megteheted, de veled is tegye ezt a majdani menyed!
2011. febr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
83%

Valószínűleg szegény kérdező nem önzőségből jutott arra a szintre, hogy ne akarja átvinni a gyerekét...


Én megtettem, minden gond nélkül. Néha a férjem átviszi a babát egy fél órára, de ottmarad vele, anyós minden mozdulatát figyeli.

2011. febr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%
Miért jutottál erre az elhatározásra meg lehet kérdezni?
2011. febr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Már a kezdetek óta nem kedveljük egymást!Nagyon elegem van belőle. anyámékat szidja, mindenbe bele szól ,ki oktat.Fél órát ha vigyáz az unokáira szerintem nem szereti őket.Tegnap is ott volt a legkisebbik fél órát aztán hozza haza,és elkezd velem ordibálni,hogy milyen felelőtlen vagyok mert nem megyek át érte,kérdem tőle,mért talán nem fér el maguknál?de ő neki mennyi dolga van és a gyerek mellett nem tudja csinálni.Hozzá teszem otthon van nem dolgozik.Kérdem én akkor én hogy tudok mellette megcsinálni mindent?elegem van és kész!!!
2011. febr. 5. 14:53
 6/27 A kérdező kommentje:
A 18:48-as ha neked is ilyen anyósod lenne akkor neked is tele lenne a hócipőd!Pl le cigányozna téged és a gyerekedet.vagy csókold meg a fia lábát mert ő tart el téged és,hogy ő mennyit dolgozik.stb stb stb.
2011. febr. 5. 14:58
 7/27 anonim ***** válasza:
64%

Igazad van.

Nálunk is így kezdődött, a vége az lett, hogy nem láthatja a "nagymama" az unokáit, és még örülhet, hogy nem jelentettük fel kiskorú veszélyeztetéséért. Mivel olyanokat művelt, amiért simán megtehettük volna.

Nem mellesleg hol beállított a gyereket a hideg zuhany alá, hogy megverte. :S


Egyébként, ha én ezt fogom csinálni az unokáimmal, szerintem hozzám se fogja hozni a leendő menyem őket.


Sajnos van ilyen, és nem is akkora ritkaság, hogy a nagymama nem érdeklődik az unokák iránt, nem szereti őket, útban vannak nála.

2011. febr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam 14:48-as.
2011. febr. 5. 14:59
 9/27 anonim ***** válasza:
55%

A két 14.48-asnak:

Az a gond a pereskedéssel, hogy ott be is kell ám bizonyítani, hogy ő látni akarja az unokáját.

Ez max. addig könnyű, amíg nem beszél.


Egyébként kétlem, hogy ez pont olyan fajta nagymama lenne, aki ezért ringbe száll, örül, ha a kicsit nem is látja. :(

2011. febr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem a páromat!Eddig csak miatta tűrtem el dolgokat,de az anyából elegem van.Sajnos itt laknak mellettünk és így kitudják lesni minden lépésünket.Tegnap haza látogatunk anyukámékhoz,már az ablakban lesett hogy mi hol voltunk,meg hogy minek mentünk el anyumékhoz?Könyörgöm had ne keljen engedélyt kérnem,hogy haza mennyek!
2011. febr. 5. 15:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!