Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú létemre nem igazán értek...

Fiú létemre nem igazán értek a tipikus fiú/férfitémákhoz. Ez nagy baj lenne? :S

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl. a focira, az autókra, a számítógépekre...

Egyik sem érdekel, soha nem érdekeltek se a kocsik, se a foci. Egyszerűen nem tud lekötni egy meccs, meg nem hoz lázba ha egy kocsi X lóerős.

Idáig nem nagyon foglalkoztam vele, de most hogy kicsit kezdek önállósodni, eléggé kétségbeestem, hogy haverom 100 mről megmondja egy kocsinak a típusát, én meg hozzá se tudok szólni. Vagy hogy azt tárgyalják melyik focicsapat mit nyert meg hol és ki ellen.

Ugyanez a gépekkel, nem tudom mi micsoda benne, nem tudom megszerelni őket... :/


Tehát ezekhez egyáltalán nem tudok hozzászólni, nem is szoktam, olyankor inkább csöndben maradok. De belegondoltam, mi lesz így velem 7-8 év múlva, hogy ezek lesznek a központi témák és én soha nem fogok tudni hozzászólni semelyikhez sem...

A politika, a rendfenntartás, a történelem, meg a világ dolgai úgy általában érdekelnek, de ezek meg ugye olyanok, hogy ennyi idősen sokszor nincs rálátásom sok dologra pl. a politikával kapcsolatban, ezért nem nagyon beszélek róla, viszont nem is cigányozok ész nélkül...


De a műszaki dolgok, meg amiket legelőször említettem, azok teljesen hidegen hagynak. Viszont félek, hogy ki leszek rekesztve idősebb koromban, mert nem tudok hozzászólni az ilyen témákhoz... :(

Csináltam már olyat, hogy elkezdtem a foci szabályait olvasgatni, meg bemagolni őket, de el is felejtettem pár óra múlva. Ugyanez az autókkal is, a sz.gép az kicsit más, mert azt pl. minden nap használom szóval pár dolgot megjegyzek vele kapcsolatban, de megszerelni nem tudnám, sőt, talán még kitakarítani sem, mert nem tudom hogy kell...


Lényeg a lényeg: nagy baj, hogy nem értek ezekhez a dolgokhoz? Szeretnék normális ,,férfi" lenni idősebb koromban, de attól tartok, hogy ha minimálisan sem értek ilyenekhez, semmibe sem fognak venni... :(


Köszönöm előre a válaszaitokat! 14/F.


2011. febr. 5. 16:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Végig sem kell olvasnom, hogy megmondjam, értelmesebb vagy az átlagnál. Az öcsém pont annyi idős mint te, bár ő szereti a focit, az autókhoz ő sem ért. Attól, hogy nem azok a dolgok érdekelnek, amik másokat, attól még teljesen normális tini vagy, ne aggódj, hamarosan te is megtalálod, ami érdekel, és amiben jó lehetsz. Emiatt ne keseredj el, különleges vagy, úgy tűnik, neked többet szánt az élet, és ne feledd, nem ettől lesz férfi a férfi!

18/L

2011. febr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Hogy mi lesz veled X év múlva így? Elmondom: nem tudom, hogy mi lesz veled, de akármi lesz, az nem azon fog múlni, hogy ismered-e a lóerőket, vagy hogy tudod-e, hogy a Vicente Calderon melyi kcsapat stadionja. ;-) Tökre nem ezen fpg múlni. Arról meg sürgősen állj le, hogy ezeket bemagold! NE a többiek után menj, hanem legyél egy egyéniség! Pont ettől vagy önmagad. Gondolom van még vagy ezer dolog, amiben meg te vagy jó, ők meg nem. Vagy nem? ;)
2011. febr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Előszőr is, nincs veled gond, hogy nem érdekelnek ezek a dolgok téged. Attól, hogy férfinak születtél, még nem kötelező neked tudnod minden kocsi típusát, meg a focit sem kell szeretned=).. Meg amúgy a lányok többségét amúgy is hidegen hagyják ezek a dolgok. Ha meg emiatt leszólnak a férfitársaid', azt ne vedd komolyan.;)

Úgyhogy nincs veled semmi gond.

Nekem is van egy haverom, akit ugyanúgy nem érdekelnek ezek a dolgok, a számítógépekhez is csak alapfokon ért, de ugyanúgy megvagyunk, elbeszélgetünk mi másról. Mondjuk igaz, én lány vagyok=D. Ezt is csak azért írtam le, hogy nyugodj meg nem te vagy az egyedüli akit ugyanúgy nem foglakoztatnak az ilyen témák.

L19

2011. febr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem egyáltalán nem baj. Én lány vagyok és engem is hidegen hagynak ezek a dolgok és nekem kifejezetten tetszik az, hogy a páromat sem érdekli. Sok lány nem szereti ezeket a dolgokat így csak vita van belőle ha a srác focit néz a csaj meg a nyakán lóg, hogy inkább vele foglalkozzon.

Nálunk ez nem probléma.

A páromnak egyébként sport örült haverjai vannak és mégsem okoz problémát, hogy egy-két dologban nincsen közös témájuk. Ezek nem mindenkinél központi témák, ezen kívül millió beszélgetési téma létezik.


21/L (párom 24/F)

2011. febr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne baj ha ezek nem érdekelnek.Én focimeccsen utoljára ötéves koromba voltam, 67 évvel ezelőtt.

A kocsikról: engem egyetlen dolog érdekelt mindig,hogy elvigyen a járgány oda ahova menni akarok.

Fontos, hogy avval foglalkozz amihez kedved van, ami érdekel.

2011. febr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
ne aggódj...nekem pl. szimpatikus vagy..a normális lányok se azt fogják nézni, hogy most mennyire értesz a kocsikhoz meg a focihoz. és nehogymár olyat magolj, ami nem érdekel! azért felejtetted el, mert hidegen hagy. foglalkozz azzal, ami érdekel... hidd el nekem, hogy nem bánod meg.
2011. febr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

28/F


utálom a focit nézni mint a sz*rt és beszélni is róla

rohadtul meg sem ismerem a kocsitkat és undorodom a témától is

és mégis élek :)


annyi sok jó dolog van a világban, találd meg azt ami érdekel, és foglalkozz azzal, a véleményeket meg magasról!

2011. febr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 czibles ***** válasza:
73%

én sem vagyok egy sport rajongó, F1et nézek csak. Focival én is úgy vagyok, hogy 20 hülye kerget egy labdát 2 meg megpróbálja megfogni...

kocsikhoz én sem értek, úgy vagyok vele, amire nincsen pénzem vagy nem szakmám azt minek nézegessem?

alapvető dolgokhoz viszont illene értened. pl akármennyire nem érdekelnek a kocsik ha arról van szó egy kereket ki kéne tudnod cserélni, kiégett izzóhoz nem villanyszerelőt hívni, mindenhez kéne értened egy kicsit (jó lehet nem 14 évesen, de majd későbbiekben).

2011. febr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

Nekem pl tetszik , hogy nem érdekel téged a foci, és az autók. Nem ettől fog múlni semmi az életedben. =)


L

2011. febr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%

Hát nekem van is, volt is rengeteg srác haverom (mondjuk majdnem 10 évvel idősebb vagyok mint te), de szégyenszemre én lány létemre jobban értek a számítógépekhez meg a focihoz, mint ők (az utóbbi a legtöbbjüket nem is érdekli, az előbbi meg annyira, hogy menjen rajta az FPS...), a kocsik meg mindannyiunkat annyira mozgatnak, hogy ez meg amaz jól néz ki és kész.

Szerintem idősebb korban kinövik a fiúk ezeket a témákat, tinikoromban nálunk is menő volt a fiúknak a fociról beszélni az osztályban, meg ilyesmi, de az egyetemen sosem hallok ilyesmiről a srácok köreiben.

Szóval hogy megnyugtassalak: később semmi hátrányod nem származik belőle, és semmi okod nincs rá, hogy olyan témákról olvasgass, amik téged nem is érdekelnek. Fejleszd magad azokon a területeken, amiket érdekesnek találsz - a legtöbb lány különben sem foglalkozik a fent említett fiús dolgokkal, szóval náluk külön nyerő lesz, ha nem kell veled autókra nyáladzani vagy focimeccset nézni :)) 23/N

2011. febr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!