Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha nem tudom mire vélni a...

Néha nem tudom mire vélni a párom viselkedését. Ez csak a tipikus "férfilustaság" lenne?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, ez nem rosszindulatú kifejezés, nem annak szántam.

Csak van az a Tv-zős pár óra, amikor csak fekszik,les ki a fejéből, a távirányítóba kapaszkodik stb... ez ugye minden férfinél megvan. Ezzel nincs is baj.

Viszont én pörgök. És őt meg zavarja ha a "hülyeségeimmel" megzavarom ez a "minőségi" relaxációt :D

Igazából ezt nem tudom kezelni még. 7 hónapja vagyunk együtt, rengeteg időt együtt töltünk, szexszel sincsen semmi probléma, csak mikor elkezd tv-t nézni, akkor kicsit elhanyagoltnak érzem magam, mert bárhogy közeledek "hagyjál szívem,most tv-zek"

Ugye ez nem feltétlenül valami problémát rejt?

19/L

(21/F)


2011. szept. 18. 13:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Neh ez tipikus....nálunk ez a számítógépezésnél van így...
2011. szept. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

dehogyis. ő így kapcsolódik ki, ilyenkor üríti ki a fejét, engedi le a gőzt (tanulási fáradtság, mh-i stressz...etc)

nálunk is van ilyen, az én férjem szám.gépes játékozik és olyankor nem lehet zavarni, mert: ő játszik

én olyankor elmegyek tornázni, vagy pihenek, olvasok.

próbáld te is magad olyankor elfoglalni és örülj hogy van egy pár szabad órád nélküle :)

2011. szept. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Semmi problema, O igy pihen. Olvass vagy szamitogepezzel addig, mig megnezte musorat.
2011. szept. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Én ezt 3 és fél éve nem tudom kezelni ne aggódj... ő is szeret tv-zni, gépezni, stbstb. Ezek számomra unalmas dolgok. Ha valami közös programot szeretnék csinálni, ő meg ehelyett csak dögleni és a tvzni hát az idegesítő...:S Mintha 60 évesek lennénk. Már előre félek most, hogy kezdődik a tetves VV, tudom mi lesz a program...de akkor tuti kiakadok, ha egyszer is felhozza,hogy amiatt nem megyünk vhová:S:D

21/L

2011. szept. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%
Semmi baj nincs ezzel.
2011. szept. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén.Kikapcsolódik,feltöltődik. Én nő vagyok, de sokszor én is magamra csukom a szobaajtót és és csak nem csinálok semmit. Azért,hogy utána csinálni tudjak.
2011. szept. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%
http://www.youtube.com/watch?v=K9yXyy5FNRM :) erről ez jutott eszembe
2011. szept. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mi most is ezt "csináljunk", ő a tv-t lesi, én meg gépezek. :D
2011. szept. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Érdemes Allan és Barbara Pease pszichológia könyveit bújni, ott ilyenekre is találsz választ. :)
2011. szept. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

igen,ez a video pont idevág :D

ha tv van, akkor a barátnő doboza bezárul xD

2011. szept. 18. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!