Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Afféle se veled se nélküled...

Afféle se veled se nélküled kapcsolatba kerültem! Néha teljesen kikészítjük egymást. Normális ez?

Figyelt kérdés

Én 26/l ő 24/f. 3 éve vagyunk már együtt, voltak közben megszakítások, de vhogy mindig visszakerültünk egymáshoz.


Nem tudom ki kezdhette, de sokszor nagyon nehéz a természete. Vmi olyan dolgot teszek, ami neki nem tetszik (itt most ilyen nagyon apró dolgokra kell gondolni, pl elfelejtem visszacsavarni a tubust, vagy ilyen kaliberű és ő akkor képes napokig mogorva lenni hozzám, sokszor addig húzza, hogy azt se tudom most épp mi miatt ilyen. Erre én úgy felhúzom már magam a végére, hogy nekiesek és elkezdem püfölni, verni ahol érem. Persze ő lefog, mert jóval erősebb nálam, sokszor olyan erősen, hogy tiszta kék-zöld folt vagyok. Múltkor egy buliban voltunk és szintén vmi miatt megharagudott rám, azzal büntetett, hogy hazafele menet csak mögöttem volt hajlandó menni. Erre nekem szokásos kiakadásom, sírógörcsök, idegeim kikészülnek.


Nem értem miért vagyunk ilyenek, mert az élet egyéb területein értelmesek és sikeresek vagyunk, nem értem, hogy pont a párkapcsolatban miért viselkedünk ilyen ostobán. A kapcsolat előtt én se voltam ilyen idegbeteg.


Másrészről meg nagyon szeretjük egymást. Sokszor hetekig felhőtlen minden, rengeteget nevetünk, jókat beszélgetünk, a szex is fantasztikus. Elég szenvedélyes a viszonyunk, vhogy nagyon ragaszkodunk egymáshoz, mindezek ellenére.


Tudom, hogy rossz, hogy sokszor így elszakad nálam a cérna, és tudom, hogy nem megoldás, ha ütök. Ő a 3 év alatt egyszer ütött vissza, de akkor rögtön elszégyellte magát és magához ölelt. Fura így visszamondani, de az egy jó emlék számomra, mert akkor a szokásos mogorva viselkedése megtört és újra kimutatta az érzelmeit.


Volt már vkinek hasonló kapcsolata? Mi lett a vége? érdemes ezt így folytatni?

Nem tudom mit csináljak, mert közben tényleg nagyon szeretem, csak vhogy nem tudom kezelni és az ő részéről se megoldás, hogy minden apró hülyeség miatt a közömbösségével büntet.


2011. febr. 5. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

OFF

Ne csodálkozz, ha egyszer a hisztidért lekever egy jókora pofont.

Igazából rádférne.

ON

2011. febr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem vagytok igazából egymáshoz valók,és ez a konfliktushelyzetekben nagyon jól kiütközik!!!Az egy dolog,hogy jó a szex,hogy szenvedélyesek vagytok,hogy ragaszkodtok egymáshoz,de akik minden apró kis dolgon képesek ennyire felkapni a vizet,és vérre menő vitákat generálni belőle,azok valójában felnőtt testbe zárt gyerekek,akik például haverként/emberként kitűnően meglennének egymással,de párkapcsolati téren abszolút nem egymás esetei,illetve nem egyeznek.Hosszútávon ez bizony elviselhetetlen.Amolyan kutya-macska viszony.Tapasztalat,most ért véget a viszonyom egy ilyen emberrel,akivel akár egy szón képesek voltunk akár napokig lovagolni.Jobb is,ha az iylen kapcsolatnak vége szakad,én azt mondom. (Egyébként hasonló kaliberű és mentalitású vagyok,mint TE.)

2011. febr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is kiakadok sokszor a legapróbb dolgokra is, hasonlóképpen amit leírtál. Ilyenkor általában én mondom, ő duzzog.. Képes fél órán át duzzogni, nem szól, csak látom a fején hogy mindjárt kidurran.. De azt mondhatom, eltelik egy óra, és meg tudjuk beszélni mi is zavart őszintén, és nem tudunk haragudni egymásra.. Én 23L ő 24 f.
2011. febr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bocsi de neked kéne elmenni egy dokihoz, vered a párodat egésséges ember nem esik neki a párjának mert ideges.

Túl reagálod a dolgokat szerintem azért is közömbös mert te folyton hisztériázól.

Szakitsatok és deritsd ki mitől vagy ilyen.

2011. febr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Gondolom szűz csillagjegyű a párod, az viselkedik így. Te meg valami levegő jegy lehetsz.
2011. febr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak te ütöd, hanem ő is téged ! Azzal, hogy napokig nem szól, ha van oka, ha nincs, ez ugyanolyan visszaélés, mint az ütés, csak ez érzelmi.

Én az ilyet nem igazán értettem meg sosem. Meg kell tanulnotok kontrollálni magatokat, az ilyen szituációkkor. Neki is ! Beszéljetek, ha egyébként jó a kapcsolatotok, akkor megkellene tudnotok beszélni ! Hogy kinek mi miért nem jó, és hogyan tudnátok változtatni. Napokig haragudni nagyon nem jó.

Ha nem működik beszélgetés után sem, akkor elgondolkodhatsz, hogy ezt így vállalod, vagy mást keresel. Viszont kompromisszumot mindenkivel fog kelleni kötni. De hátha mással sikerül is .

Remélem sikerül feldolgoznotok a problémáitokat gyorsan ezek után !

2011. febr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!