Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Még soha életemben nem éreztem...

Még soha életemben nem éreztem magam ilyen egyedül. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
az a helyzet, h aupair vagyok, a családdal megromlott a viszonyunk, bármelyik pillanatban kijelenthetik h menjek, vagy én jelentem ki h itt hagyom őket. Barátom nincs sok, akit ismerek az nem ér rá, úgy érzem csak egy hülye kis külföldi vagyok, teljesen egyedül, még hazajönni sincs kedvem, mert akkor találkoznom kell a családdal. Azt se tudom hova menjek, mit kezdjek magammal borzasztó....ti mit tennétek a helyemben?
2011. febr. 6. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

mi a baj a te családoddal??

mi a baj azzal a családdal??

köss kompromisszumot.ha nem megy, akkor kérj egy másik családot akiknél lehetsz(a melóra gondolok).talán az összejön

2011. febr. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a saját családommal nincs bajom, csak az ittenivel, ide nincs kedvem hazajönni.
2011. febr. 6. 00:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Van esély arra,h helyrehozzátok a kapcsolatot?

Akkor megoldódna minden gondod.Beszélj velük.

2011. febr. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tudom, én próbáltam. nem tudom h mennyi esély van rá, egyre kevésbé bízom benne...de megőrülök ettől az érzéstől, h ennyire magamra maradtam.
2011. febr. 6. 00:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Telepíts a gépedre skype-ot, szerezz egy webkamerát (ma már filléres tétel), kérd meg az itthoni családodat, hogy tegyék meg ugyanezt, és beszélgessetek, amikor csak lehet. Mindjárt nem érzed majd annyira egyedül magad!
2011. febr. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
beszélek velük, de ez más. Eddig azt hittem sikerült már beilleszkednem, jól végzem a munkám, de így is állandóan elégedetlen a főnököm, és a barátaim simán csak nem válaszolnak az smsemre, ha nem tudnak jönni(itt ez így megy)...
2011. febr. 6. 00:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ugyanettól félek én is mint most Te. Nyáron szeretnék kimenni külföldre dolgozni és félek, hogy rám törne a honvágy.


Sajnos igán jó tanácsot én sem tudok adni. Beszélgess Skypon a családoddal, barátaiddal. Külföldön pedig próbáld az szem előtt tartani, hogy hatalmas tapasztalatra teszel szert és ez egy fantasztikus lehetőség. Próbál meg kimozdulni, munkatársakkal elmenni ide-oda és közben pedig újabb ismeretségeket kötni!:)


L/19

2011. febr. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Gondolom nem vagy már itt.

Teljesen megértem a problémádat, mert egy éve ugyanezen mentem keresztül. Ha gondolod, írj emailt, talán tudok segíteni. :)

20L

2011. febr. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!