Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogadjam el, hogy a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogadjam el, hogy a szerelem nem létezik és egész életemben egyedül maradok?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre csak azok lehetnek boldogok akik minden hétvégén leisszák magukat, csoportosan fetrengenek egymás hányadékában, 1 perc alatt elkezdenek smacizni bárkivel, megcsalják a barátnőjüket, barátjukat aztán meg jót röhögnek azon, hogy már a 10. 20. mit tudom én hányadik "szerelmüket" fogyasztják el. Úgy érzem én már nem lehetek boldog, nem lesz szerelmem, nem lesz családom, nem lesz jövőm... Az egész képtelenség!

19/l


2010. ápr. 21. 20:29
1 2
 1/15 nielindi ***** válasza:
atyám. milyen helyen élsz te?!?!költözz el de k*rva gyorsan!!!
2010. ápr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ugyan, ez hülyeség hogy csak ilyenek vannak. Sajnos igaz hogy a legtöbb fiatal ilyen ahogy leírtad, de nem szabad általánosítani, vannak még normális fiúk és lányok is... Nem szabad elkeseredni, biztos hogy Te is megtalálod az igazit! Sok sikert! :)
2010. ápr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit unalmas már ez az önsajnáltatás :/
2010. ápr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Néha én is hasonlóan érzek, aztán megnyugtatom magam, hogy fiatal vagyok még:) 18/f
2010. ápr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

De sajnos a mi korosztályunk 80%-a ilyen kedves többi válaszoló!És én nagyon is megértelek kérdező!Én is van hogy így érzem!Bár butaság,biztos van még olyan srác vagy lesz egy ilyen srácból majd egyszer olyan férfi aki téged fog nagyon szeretni veled lesz boldog megkomolyodik és nem lesz ilyen.Legyél kicsit optimista és ne hagyd magad depresszióba esni!:)Még fiatalok vagyunk..elöttünk az egész élet és még 30éves korunkban sem lesz késő bepótolni a boldogságot:)

19/L

2010. ápr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
30? Nem akarok így élni. Max 5 évig vagyok hajlandó egyedül lenni, aztán jön a megnyugvás... Egyedül szart se ér az élet.
2010. ápr. 21. 20:41
 7/15 anonim ***** válasza:
Mert élvezik az élet adta örömöket. Nem mondom azt hogy rugjál be és fetrengjél a hányásban mert lehet azt kultúráltabban is. Mozdulj ki és ne a gyakorikérdéseken sajnáltasd magadat.
2010. ápr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nincs hova, nincs kivel.
2010. ápr. 21. 20:44
 9/15 Thurston ***** válasza:

Túl komolyan veszed az életet. TIzenévesen mi mástk éen csinálnia az embernek, minthogy mulat, meg mindenkivel lefekszik? (Már bocs, de így van...)


Nem mondom, hogy te is legyél olyan. De te meg láthatóan totálisan átesel a ló másik oldalára, ami ugynaolyan rossz. Illetve rosszabb, mert ők jól érzik magukat, te meg nem. És végsősoron inkább ez számít, minthogy mások mit gondolnak...

2010. ápr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Bizonyíték, hogy a ribancok kellenek minden férfinak. Első mondatoddal kiverted a biztosítékot....
2010. ápr. 21. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!