Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi vot az első reakciótok,...

Mi vot az első reakciótok, amikor rájöttetek, megtudtátok, hogy férjetek, párotok megcsal?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Kidobtam a fr.ncba.
2011. febr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Hát nem volt jó érzés. Próbált magyarázkodni, de akkor nem hallgattam meg..egyedül akartam lenni, átgondoltam mindent, hibáztam e..és igen, hibáztam én is. Utána megbeszéltük a dolgot, azt kell, hogy mondjam, nekünk jót tett.Azóta sokkal jobb a kapcsolatunk, már együtt élünk a szüleinél.
2011. febr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

13:53


remélem nem komolyan gondoltad, amit leírtál, ez még viccnek is rossz...:(

Visszatérve a kérdésre: én nem hiszek abban, hogy aki egyszer megteszi, szánja-bánja, és többé nem...

Tehát a válaszom: arra van az ajtó!

2011. febr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tetris ***** válasza:
49%

Döbbenet, gyász, veszteség érzés. Elárult, becsapott, hülyének nézett az, aki számomra a legfontosabb.

Óriási csalódás volt, megalázottnak, kifosztottnak éreztem magam.

2011. febr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Én viszont sajna komolyan írom.Bevettem egy csomó gyógyszert,kimosták a gyomrom,szörnyű volt.Utána még 2 napot voltam kórházban.Teljesen kiborultam,első szerelem volt,10 éves kapcsolat..
2011. febr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
De komolyan. és azóta is fáj a szivem mert én komolyan vettem azt mikor a pap mondta: immáron két félből lett egy egész, meg örökkön-örökké. Amikor megtudtam olyan óriás fájdalmat éreztem hogy ezt tettem. De a lelkem azóta sem nyugodott meg:-( és tudom szánalmas de még mindig szeretem
2011. febr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

Én csak egy férj vagyok, tehát a probléma elméleti.


De azt tudom, mit csinálna az én párom. Ápolna.

Miután eltörte a derekamat szükségem lenne rá. :)


Megcsalás és magcsalás, miképpen kapcsolat és kapcsolat között is hatalmas különbségek vannak, lehetnek.

Lehet szexéhség, kiábrándultság, vagy akár csak segélykiáltás is.

Az sem mellékes, hogy Te miképpen leszel képes majd ezt feldolgozni. Mert az, hogy ez után semmi sem lesz ugyanaz, az biztos.

2011. febr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Kedves előző megértelek maximálisan, fiatalabb koromban pont így éreztem én is, de asok csalódás meg hazugság eljuttatott oda, hogy mélyen átértélekjem a dolgokat.

Akármennyire is szeretek, imádok vkit,azt veszem figyelembe, és ez baromi nehéz volt az elején, hogy nekem jó legyen! Lehet hülyén hangzik, meg önzőnek gondolnak, de sem az egészségemet, sem a lelki békémet ,életemet nem akarom elásni egy olyan ember miatt, aki szándékosan vagy szándék nélkül megalázott.

Egyszóval, akármilyen nehéz is,lépek! Mostmár büszke vagyok erre, hogy meg tudom tenni, régebben nem ettem, nem ittam, hónapokig mint egy zombi, ugy éltem stb.

Ma ez nincs! És ezt köszönhetem csakis kizárólag saját magamnak!

48/N

2011. febr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 yuda ***** válasza:
50%
Feleség lépett félre: első reakcióm és épp eszű embertársaimnak ajánlom: el kell vállni az ilyentől!
2011. febr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!