Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Esetleg olyan párok, akik...

Esetleg olyan párok, akik valamelyik fél szüleinél élnek? Mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés

Mi a barátom szüleinél élünk. Néha nem tudok mit csinálni, sokszor segíteni sem kell.Blokkban lakunk, nem dolgozom, munka csak nyártól esedékes..

Párom sokat dolgozik, ezért kicsit így unalmas.

Ebben a városban barátnőim sincsenek, csak egy pár ismerős..


2011. febr. 6. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj, olvass, sportolj.
2011. febr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Főzz, hogy mire hazaérnek legyen meleg étel az asztalon. Találj valami hobbit magadnak: olvass, hímezz, fess...

Annyi sok mindent lehet csinálni. Én annyira örülnék, ha ennyi szabadidőm lenne, mert már másfél hónapja olvasok egy könyvet, legalább három hímzésem áll félkészen és sorolhatnám még...

2011. febr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
dolgozz!
2011. febr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tanulgatok az érettségire az igaz. Takarítok is..De mindent szokni kell.
2011. febr. 6. 14:26
 5/9 anonim válasza:
Én nem akarlak bántani, de miért nem mész melozni?
2011. febr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem még van 2.5 hónap a suliból, párom és az anyja is azt mondta, hogy ne dolgozzak addig, mig le nem érettségizem. Egyébként itt semmilyen diákmunka nincs sajnos.
2011. febr. 6. 14:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem értem mi a baj. Napközben suliban vagy, délután tanulsz, segítesz a házimunkában...ezzel simán elmegy a nap.
2011. febr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ajajjjjjj! Régen rossz ha anyós azt mondja ne dolgozz! Én ezzel megjártam ,és hidd el a kapcsolatom ment rá h én otthon "unatkozom" párom dolgozik! Nem beszélve késöbb anyósom rosszindulatu megjegyzésehez!! Nem birtam, eljöttem!
2011. febr. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Neked is ilyesmit mondott?? Nekem ugy mondta, hogy addig ne dolgozzak,mig az érettségit le nem teszem...Hogy kibirom azt a pár honapot, utána meg keresünk valamit.

És haza mentél?

2011. febr. 11. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!