Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon vonz ez a nő, de nem...

Nagyon vonz ez a nő, de nem enged magához közel senkit. Miért nincs családja, senkije? Meg tudom hódítani egyszer?

Figyelt kérdés

Üdv!

30 éves férfi vagyok és nagyon szeretek egy nőt. Munkám során ismertem meg, a leggyönyörűbb ember, akit valaha láttam, és a legerősebb kisugárzással rendelkező, akivel valaha találkoztam. Titokzatos, szenvedélyes, érzéki. Ha létezne egy olyan verseny, ahol a tökéletes nőt választják meg, akkor Ő lenne az első helyezett. Sok nővel volt dolgom az évek során, mindig keresgéltem a megfelelőt, de az összes, akivel összehozott a sors, túl könnyen kiismerhető, egyszerű felfogással rendelkező volt. És aztán jött Ő..teljesen magával ragadott. A problémám az, hogy nem tudom, miért nem beszél az emberi kapcsolatairól. A családjáról egy szót sem ejt..és nem randizik férfiakkal, pedig már 28 éves. Azt mondja, nincs szüksége rájuk. Barátairól sem tudok semmit. Egyszerűen olyan, mintha falat húzna maga elé. Nem tudom, miért van ez. Minden percben rá gondolok, már küldtem neki jeleket, és akármennyire is kedves velem, úgy érzem, annyira nem akar senkit beengedni az életébe, hogy nem ad visszajelzést. Mit tehetnék? Tudom, hogy nehéz eset, de én még senkinél sem éreztem, hogy ennyire tökéletes lenne hozzám.


2011. febr. 6. 20:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Érzelmileg erős nem falat húzz maga köré csak nem lelkizik.
2011. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

talán hasonlóak az indítékai, mint nekem:

én sem szoktam a magánéletemről beszélni. ha rákérdeznek, terelek. van 1 szeretőm, akivel csak a szex miatt járok össze, és ez a kettőnk dolga. van 2 jó barátnőm, de ők máshol dolgoznak. minek mesélnék róluk a munkatársaimnak, ha nem ismerik őket, közük nincs hozzájuk?

én sem pasizok. elég a szeretőm, de nem vágyok komoly érzelmekre. akárhányszor szerelmes lettem, jól elbánt velem az illető, több megaláztatásra, keresztülnézésre nincs szükségem. már én veszem palira a férfiakat, nem ők engem.- kedves vagyok velük- de ha elkezdenek nekem lelkizni, meg bókolni, ott lépek le... ezért tudok kevés emberrel barátságot létesíteni, akik amúgy értékesek lennének, ha nem zavara be a képbe a részükről érzelem/vágy.

A családomról én sem beszélek, szintén azért, amiért a barátnőimről - nem tartozik 1 munkatársra szerintem.

a másik, hogy kollégával nem randiznék akkor sem, ha hirtelen hiányoznának a pasik - mert ha nem sikerül, és vége lesz, kellemetlen utána kerülgetni, mindennap látni.

2011. febr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

1. Nem "senkit" nem enged közel magához, hanem "téged". Nagy különbség.

2. Te nem a lányba vagy szerelmes, hanem magába az érzésbe és a lehetőségbe. A lányt ugyanis nem ismered. Ismerni majd akkor fogod, ha közel enged magához. Így csak egy álomképet alkottál a magad igényei szerint, ebbe vagy szerelmes.

2011. febr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Talán csak azért ilyen mert munkában van? A munkában nem mindenki akar barátkozással fáradni. És lehet otthon másmilyen.
2011. febr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ő mondta, hogy szinte senkit nem enged magához közel. Ezenkívül már nem munkatársam, mert csak 1 hónapig dolgoztunk együtt, de azóta is beszélünk.
2011. febr. 11. 21:09
 16/16 anonim válasza:

Az élet van, akit arra tanít, hogy ne engedj senkit se közel magadhoz. 25 éves fejjel ÉN SEM randizom mert nincs erre szükségem és még a legközelebbi barátaimmal is tartom a távolságot. Mert mindig rossz annak a vége, nincs oylan, hoyg nem.

Van, akinek ez megéri, mert nem képes egyedül létezni, van aki meg tisztában van vele, hogy egyedül is egységnyi helyet foglal el a térből. Nem szerelmes beléd halálosan, íg ynem érné meg neki. That's life.


Hacsak nem hisztizik, de 28 évesen nem hiszem, hogy ilyen éretlen lenne, főleg egy nő, akik korábban megérnek.

2012. szept. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!