Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek hogy lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tubu kérdése:

Szerintetek hogy lehetne vissza hódítani imádottamat?

Figyelt kérdés
15 éves fiu vagyok! Azzal fordulnék hozzátok, hogy két hónapja szakítottam a barátnőmel (13), és én még mindig teljes szívemből szeretem! És nem is szeretném elengedni!
2010. nov. 10. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Hát mondjuk, mondd meg neki :D Azt nem lehet? Ha vétettél elenne, akkor látványosan szégyelld magad és kérj bocsánatot.
2010. nov. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan kérdés, hogy szeretnéd vagy nem szeretnéd.

Még nagyon fiatal vagy, de ezzel együtt tudomásul kell venned, hogy a lánynak is létezik szabad akarata. Ha ő már nem akar veled járni, tiszteletben kell tartanod a döntését.

2010. nov. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés,miért szakitottatok? Ha az a probléma fennáll, akkor nincs sok esélyed. Ha másik fiú van a háttérben, akkor sem sok.Ha te akartad, még megpróbálhatod jóvá tenni őszinteséggel, bocsánatkéréssel.
2010. nov. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyrészben azért szakított velem mert nagyon és tényleg nagyon bunkón viselkedtem!meg az egyik nap kiabáltam is vele!Szóba áll velem és egyszer kétszer elhülyéskedünk,de esélyem azt mondta nincs!Nem tudtok valami jó udvarlós tippet?kérlek,teljes szívemből szeretem!köszi!!
2010. nov. 11. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!