Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a barátom...

Mit csináljak, ha a barátom anyja nem bír túlzottan?

Figyelt kérdés
még nem vagyunk olyan hosszú ideje együtt, de az anyja már nem nagyon kedvel, csak sajnos nem tudom, h mi lehet ennek az oka. Ma szólta el magát a barátom, h az anyja nem örül neki, mikor ott vagyok, pedig már nem vagyunk kiskorúak és nem is hagoskodunk...szerintetek??
2011. febr. 6. 21:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Nyugi, majdnem minden menyet utál az anyósa.
2011. febr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
14%
Legközelebb, ha mész vigyél neki sütit. Érdeklődj a hogyléte felől, próbálj bevágódni, de ne rámenősen.
2011. febr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Megnyugtató...:/
2011. febr. 6. 22:10
 4/16 anonim ***** válasza:
Légy vele kedves,mosolyogj sokat,de csak természetesen. Vigyél neki valami apróságot,aminek örül.
2011. febr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi 2.

Meg 1. is, legalább tisztán látom a világot..pff:/

2011. febr. 6. 22:12
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

Elkeserítő, de sajnos ez a valóság. Nagyon sok anyuka ilyenkor úgy érzi, hogy elveszed a kisfiát. Ha itt beleolvasol rengeteg ilyen anyós kérdés van.

Bízom benne, hogy a ti problémátok még megoldható, de hidd el nem feltétlenül a te hibád az, ha esetleg mégsem.

1. voltam

2011. febr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Akkor megérteném, ha a "kisfiú" tényleg kicsi lenne, de így már régen túl a 20-on, úgy már gáz...
2011. febr. 6. 22:22
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
40 évesekkel is ezt szokták csinálni :)
2011. febr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk is ez a helyzet. Páromnak van egy bátyja annak is van bnője már kb 3 éve. Mi 1,5 éve vagyunk együtt, de a másik csaj anyósék mindene. Nem értem miért mikor már külön laknak . Minden 7végén hazajárnak a szülői házba és egész 7végén itthon eszi a fene őket. A szülői házba tartanak összejöveteleket amikor akár 10 havert is összehívnak. A csajra anyósom mos, varr, főz. Lesülne a képemről a bőr ha ilyen lennék h az anyós mossa a ruháimat meg főzzön, varrjon vasaljon rám. Ugyanis a melltartóját is az anyós mossa.

Mi laktunk már együtt de én sose vittem neki oda se a párom ruháját se az enyémet h mossa ki. Ha itthon vannak nem segít semmit még egy seprűhúzást sem csinált anyóséknál csak döglik az ágy tetején egésznap. És mégis én vagyok a szar. Kitalálták már rólam h én csak kihasználom a páromat meg anyósékat lenézem. És a csúcs az volt,h majd elhagyom a páromat egy gazdag pasiért. Ha a pénz kellett volna nem is jöttem volna össze vele.

Hát ez a kis történetem. Elég gáz mert előtte volt egy 6 éves kapcsolatom és ott az anyja úgy szeretett mintha a saját lánya lennék. Itt nem az a helyzet.

2011. febr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
Részben igaza van az első válaszolónak. A legtöbb anyós "ilyen",s tényleg rengeteg kérdést lehet ezzel kapcsolatosan találni. De szerintem ezek alapján ne ítéld meg őt,főleg azért,mert még nem régóta ismered. Talán még új neki ez a helyzet,és kis időre van szüksége,hogy megbarátkozzon a gondolattal, hogy osztoznia kell a fia szeretetén. Az is lehet, hogy ő egy zárkózott ember, több idő kell neki ahhoz, hogy barátságosabb legyen. Úgyhogy szerintem kitartás, várj még egy picit,hátha kiderül,hogy ő mégsem a rossz anyósok csoportjába tartozik! :)
2011. febr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!