Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen kegyetlenek...

Miért ilyen kegyetlenek velem? Bárki lehet beteg!

Figyelt kérdés

már 1 hete meg vagyok fázva, fáj a torkom, 2 napja meg nagyon köhögök..éjjel nem aludtam, mert annyira köhögtem, már azt hittem, megfulladok erre anyám elkezdett velem kiabálni, h nem igaz már, h nem tudok semmit csinálni, mert van egy 5 hónapos húgom és felébredt elkezdett bőgni, ők meg nem tudtak tőle aludni és hogy ez az én hibám. és nem elég, hogy már nagyon rosszul voltam,meg lázam is volt, az én hibám hogy a gyerek bömböl és én vagyok a szemét! nagyon kiakadtam, jó hogy nem vernek már meg amiért köhögök, mint az állat..reggel is kaptam még ezért, mert h apám fáradt volt MIATTAM. dögöljek meg, ha beteg vagyok vagy mi?? HOGY LEHETNEK ILYEN KEGYETLENEK?

17/L


2011. febr. 7. 14:33
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát épp ezért nem laknék kisbabával egy házban.

Nyugi, csak a stressz és fáradtság beszélt belőlük, majd bocsánatot kérnek, ez nem a te hibád.

2011. febr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
biztosan nem kérnek bocsánatot, mert reggel is megkaptam, hogy mindig beteg vagyok és hogy kezdjek vmit a köhögésemmel mert nem tudnak tőlem aludni..
2011. febr. 7. 14:38
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mézes negro, enyhíti a köhögést és meleg tea, ez segíteni fog:)
2011. febr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Ilyeneknek minek gyerek..majd ha valamelyikük köhög egyet, szólj rájuk. Vagy ha a baba elkezd bőgni éjjel, menj át és mondd, hogy fogják be a száját, mert nem tudsz aludni.
2011. febr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém. Hát marha rendesek a szüleid. Tudom miről beszélsz köhögést illetően, én most 2hétig ugattam egyfolytában, és hát nem lehet abbahagyni. próbálkoztam mindennel. ACC-t szerezz be, felszakítja a köhögést egy idő után. És ahogy előttem írták, tea, negro (én abból mentolost vettem, kéket). Esetleg próbálj meg a párnádba köhögni, az tompítja. De ettől függetlenül nagyon parasztok a szüleid, nem tehetsz róla hogy megbetegedtél.
2011. febr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
szedtem ACC-t, most strepsilst, akkor ittam teát..de ugyanúgy köhögök meg folyik az orrom
2011. febr. 7. 14:41
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

*Hát épp ezért nem laknék kisbabával egy házban.


Ez 17 évesen nem mindig választás kérdése.

2011. febr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom szegénykém:(( én soha nem tudnák így viselkedni, ha fel kel a másik majd visszaalszik, legalább is nálunk így megy!! Nekem is beteg most a nagyobb gyerek és a kicsi többször is felébredt éjjel, de ez van. Ettől a nagyobb nem szemét stb., sőt még több törődést érdemel ilyenkor a nagyobbik. Nagyon sajnálom, hogy így reagálnak:(
2011. febr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
45%

*majd ha valamelyikük köhög egyet, szólj rájuk. Vagy ha a baba elkezd bőgni éjjel, menj át és mondd, hogy fogják be a száját, mert nem tudsz aludni.


Ilyet abban az esetben tegyél, ha akarsz két jókora nyakleveset. (De aki javasolta, az is megérdemelné, függetlenül attól, hogy a szülőknek tényleg nem volt igaza.)

2011. febr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
29%
Ha azért vagy megfázva mindig, mert nem öltözöl fel normálisan - netán a szülők tanácsára nem hallgatva - akkor nem csodálkozom, hogy téged okolnak emiatt. Az én lányom is csípőnadrágban, derékig érő vékony dzsekiben flangál a mínuszokban is, semmi nem védi a derekát sem. Esetleg nem ez a gond a te esetedben is?
2011. febr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!