Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz arról ha egy...

Mit gondolsz arról ha egy szupermarketben látod, hogy a szülő odaadja a gyerekének a még ki sem fizetett kaját?

Figyelt kérdés
Múlt héten is láttam ilyet a Tescoban. Anyja odaadta a kb két éves gyerekének a túrós buktát a gyerek meg ette és morzsálta végig a bolton. Szerintem olyan tirpák dolog, hogy még ki sem fizette és ott eszi a gyereke a boltban. Etesse meg otthon a gyereket szerintem. Mit gondoltok erről?
2011. febr. 7. 18:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/233 anonim ***** válasza:
65%
Abszolút igazad van.Külföldön ezért még be is vihetnek.Ebbe a balkáni országba viszont mindent lehet:(
2011. febr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/233 anonim ***** válasza:
42%

Ne nézz oda és kész!

Én azt nem értem,hogy miért kell ilyet kérdezni?

Ott pl a 4 éves hugom,miután nem 2 perc kijutni Tesco-Auchenba így ha szomjas akkor szomjazzon 1 óráig?Miután kifizetem így le se szarom ha a kasszáig megissza!Egészségére!


Megint más ha baccák kifizetni!

2011. febr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/233 anonim ***** válasza:
68%

én azt gondolom, amit te.

Paraszt dolog, és bunkó is ráadásul!

De szokás itt is, hogy megeszik a csokit, aztán oodab@sszák az üres papírt az eladónak.

Pff...


22L

2011. febr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/233 anonim ***** válasza:
71%
vagyis nem az eladónak, a pénztárosnak
2011. febr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/233 anonim ***** válasza:
74%

Egyrésza kisebbség gyakran jár vacsorázni a tescoba, ezt hallottam kereskedelmis ismerősőktől, mondjuk ez az új törvény hatására valamelyest változott, mert tudnak tenni 20ezer ft alatt is.


Amúgy én is többször láttam, hogy "normál" embernek kinéző egyének, odaadták a hisztis gyereküknek a csokit, stb. aztán a pénztárnál a csomagolást lehúzatták. Tirpákság valóban, és én büntetném épp úgy mint a lopást, de legalább rájuk szólnék a biztonsági őr helyében, bezzeg amikor én tampont válogatok ott van a "seggemben".

2011. febr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/233 anonim ***** válasza:
42%
Kedves kérdező ! Normális dolog,hogy odaadja a gyereknek.Elárulom neked,hogy Németországban pl : a szőlőt meg is lehet kóstolni ( több szemet ) és egy szót sem szólnak érte ! :)
2011. febr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/233 anonim ***** válasza:
74%
Hát nem tudom, az én fiam, mikor 2 éves volt, gyakran elkezdett hisztizni a boltban, több ember előtt és néha ciki volt, úgyhogy inkább megvettem neki, amit akart, csak fogja be. De nem adtam volna neki oda, mikor még ki sem fizettem, mert tuti rámszól a biztonságiőr, aztán még cikibb lett volna.
2011. febr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/233 anonim ***** válasza:
47%
DE NEM NÉMETORSZÁGBAN VAGYUNK!!! de utálom az ilyen hasonlatokat...
2011. febr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/233 anonim válasza:
53%
de ha kifizeti akkor neked nem tök mindegy? Vagy egy 2 évestől sajnálod? :S:S Igen, ha éhes vagyok vagy nagyon megkívánom én is megezsem, esetleg megiszom, és utána odaviszem és kifizetem. Teszem ezt egy tescoba vagy épp auchanba vagy ilyesmi nagy üzletekben. Senkinek smemi köze szeirntem, ha meg kifizetem akkor pláne smemi feláborodást nem kéne keltenie senkiben.
2011. febr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/233 anonim ***** válasza:
29%

miért baj?


egy-egy nagybevásárlás alkalmával még én is megéhezek,szomjazok,simán megeszem a túrórudimat meg felbontom a kólát,annyi hogy vagy veszek még másikat is,vagy vigyázva bontom,hogy a vonalkód ne sérüljön,igy le tudja húzni


auchant annyiból szeretm,hogy benti részen van kajálda,igy ott eszek-iszok közben

2011. febr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!