Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy, hogy nagyon...

Voltatok már úgy, hogy nagyon el akartatok költözni a városból ahol laktok?

Figyelt kérdés

Nekem most nincs munkám, a férjem Egerben dolgozik, mi egy kisebb városban.Nagyon szeretnék költözni. 5 éves fiunk van neki is jobb lenne majd ott a suli, meg nekem is hátha jobban lenne munkahely.

Csak itt nem tudjuk eladni a házat, ott ennyiért nem kapunk semmit...KI kéne adni albiba és úgy menni oda albéretbe szintén.

Vélemény?


2011. febr. 7. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, ha nem sikerül, még mindíg visszamehettek a saját lakásotokba,és kereshetsz ott is munkahelyet.
2011. febr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

lassan 2 éve hogy nagyon mehetnékem van,csak nyárig idekötnek dolgok minket,de utána...karácsonykor látogatóba...


nem annyira rossz az albérlet,és még ha nem sikerül,akkoris vissza tudtok jönni a sajátba

2011. febr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt.Elmentem 300km-re egyetemre.
2011. febr. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne vacillálj, menj. ha sokáig húzod, egyrészt lebeszéled magad, másrészt feleslegesen telik az idő.... tulajdonképpen nincs mit vesztened.
2011. febr. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egy 7 évig tartó szerelem végeztével egyik napról a másikra költöztem el 300 km-re (dec 30-án szakítottunk, jan. 02-án már pesten laktam).
2011. febr. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen és mentünk is vagy 300 km-el odébb. Egy darabig jó volt, de most már érzem, hogy haza húz a szívem...


Az albérletbe kiadást jól gondoljátok meg. Egy egész házat nagy felelősség kiadni, mert az albérlők nem fogják a sajátjuknak érezni és csak lelakják. Lehet, hogy a végén többet kell ráköltenetek, mint amennyit kerestetek vele (tapasztalat)...

2011. febr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!