Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na és ilyenkor én meg mit...

Na és ilyenkor én meg mit csináljak?

Figyelt kérdés

Normális családban nőttem föl, ahol anyagilag is minden rendben volt. Mostanáig. Anyám munkahelye lehet, hogy meg fog szűnni 1 éven belül, így ő sem maradhat. Erre hallom, hogy apámat is kirúgták a héten. Most neki sincs semmi melója, tökre roncs lett. Iszik is. Viszont nem emiatt rúgták ki (még ha hihetetlen is).


Van egy nővérem (nincs párkapcsolata), jól keres, de ahogy hallottam, ő meg most akar elhúzni a családi házból tavasszal vagy nyáron...


én nem lakom otthon már 3 éve. Épp idén akarok elhúzni külföldre szezonális munkát keresni. Viszont így nagyon nagy para lett, mert nem gondoltam volna hogy ez történik.

Egy közepesen nagy amcsi-féle házban laknak ők, szóval nem 2 Ft a rezsije meg a ktg rá.


Most akkor mit tegyek?


Ti voltatok már úgy hogy a szüleiteket egyszerre rúgták ki? Én erre k....vára nem számítottam.

Nem is értem ezt az egészet...hogy fognak megélni így?

(Amúgy a házasság nem jó köztük. Anyám ki akarja tenni apámat, mert ő sokat iszik nagyon és már anyám pénzeli szinte.)


??????????????????


Őrület.


Ja, én nem vagyok házas.


25L


2011. febr. 8. 12:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Ezt a szüleid kell megoldják, nem te. Tedd amit jónak látsz.
2011. febr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

(OFF:

ADMINISZTRÁTORNAK ÜZENEM: ez vagyok én. A többi kérdésemet sajnos kifogásolta. Ezt az e-mail címet TÖBBEN használjuk, mert ezt a gépet TÖBBEN használják és jobbnak tartják 1 e-mail címről bejelentkezni, mert ők NEM használnak e-mail címet.)

Elnézést kérek az esetleges kellemetlenségért.

2011. febr. 8. 12:18
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
el kell adni a hatalmas házat,vesznek két kis garzon és azt mindkettő fenn tudja tartani,és akkortól már egymást sem kell elviselniük
2011. febr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Mihez értenek a szüleid, vagy mi a végzettségük? Én a helyedben segítenék nekik munkát keresni, anyagilag is támogatnám őket, ahogy tudom. Nem ártana segélyekről is érdeklődni, legrosszabb esetben jól jöhet. Gondolom a családi ház eladása szóba sem jöhet, de azért beszélnék róla velük, ha úgyis rossz a házasságuk. Nagyon nehéz ügy.. Nővéreddel ideiglenesen tudnátok őket valamennyire támogatni, nem?
2011. febr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
ON: Jójó, de egy család azért család, mert összefog. Ők neveltek fel, ők támogattak mindenben...milyen gáz lenne már sz..rban hagyni őket? Én ilyet nem teszek. Segítenem kell nekik, de nem tudom, hogy hogyan...
2011. febr. 8. 12:19
 6/16 A kérdező kommentje:
Egyedül a tesóm most a kereső a házban. Én 3 éve nem találok munkát magamnak. Emiatt megyek el szezonális melóra külföldre...
2011. febr. 8. 12:21
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Nekem a szüleim anyagi gondban vannak,de én velük lakom,így fizetek neki, nővérem meg munkát ad anyunak(könyvelő),amikor nem laktam otthon akkor nem fizettem.

Ha eddig nem nélkülöztetek akor jó lenen most félre tenni ha eddig nem tettétek.Ha te dolgozol, küldj haza pár Ft-ot.AMúgy ha tényleg nagy kettöjüknek,akkor adják el és vegyenek egy kisebbet.Illetve már most keressenek másik munkát,biztos felveszik őket valahová.Ilyen helyzetben nem feltétlenül azt kell nézni, h. mit dolgozzanak, hanem h. legyen valami.

2011. febr. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Tudom, csak vajon lehet-e munkát találni 50-53 évesen?
2011. febr. 8. 12:26
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
én szüleim is bajban vannak,egyiknek sincs munkája,és az ő korukban szinte kizárt,hogy találnak valamit. most 35ezerből nyomorognak két hónapja,semmilyen rezsit nem tudnak fizetni,nemsokára elveszítik az otthonukat is. próbálok segíteni apunak melót találni,de eddig semmi. ha én külföldön tudnék állást találni,akár szezonálisat is,legalább anyagilag tudnám őket támogatni. te is max. ennyit tehetsz értük,azzal nem segítesz,ha itthon maradsz meló nélkül.inkább vigyél engem is.
2011. febr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hallloooood?! Te most tényleg jönnél velem? Mert erre a melora van még jelentkezés...írjá rám privit...!
2011. febr. 8. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!