Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet az olyan barátnővel...

Mit lehet az olyan barátnővel kezdeni aki a pasija miatt elhanyagolja a barátságot?

Figyelt kérdés

több ilyen barátnőm is van, igaz, h nem csak pár hetesek a kapcsolataik, némelyiknek már 2 éves, de azt veszem észre h teljesen beszűkült az érdeklődi körük. Ha én elhívom vmerre rá sem ér, vagy nem válaszol, amikor ott van akkor is csak a pasijáról beszél, a barátnők már csak 2.-ak lehetnek mindenben. ez normális? nekem is volt barátom, de erre külön figyeltem, és ugyanúgy élveztem a „csajos programokat”

19L


2011. febr. 8. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Ennek ez a rendje.Szeret a pasijàval lenni ezek szerint,kielégiti minden vàgyàt.
2011. febr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%

ennek ez a rendje


én is leépitettem az ilyen barátnőimet akik nem tudták megérteni,hogy párom az első...

párom 4 éve mellettem van,a barátok meg cserélődnek...


egyszer ki kell nőni a tinis 2délután-este a csajoké2 dolgoból

23/N

2011. febr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát szerintem, meg nem ez a rendje! A rendje az,hogy meg kell találni a középutat. Soha nem hanyagolnám el a barátnőimet a férjemért. Ők akkor is mellettem lesznek, ha Isten ne adja a férjem már nem!

Persze, nyilván kevesebbet vagyok velük, amióta együtt vagyunk, de olyan még soha nem volt,hogy mondjuk egy hónapig ne lássam őket. A férjemmel együtt élek, bármikor láthatom, a barátnőket meg ritkábban. Ahogy a férjemnek is meg vannak az ezeréves barátai, ő sem hanyagolja miattam őket. Heti egy nap nálunk mindig pasis-csajos este. Akkor ő is megy, meg én is. Nem érzem,hogy azért mert nem tanyázunk mindig egymás fenekébe, kevesebbet érne a kapcsolatunk. És igenis, arra is büszke vagyok, hogy a barátnőim mindig elmondják,hogy milyen jó,hogy én nem gyepesedtem be, és megoldom a baráti és a házas életemet is. Nem igényel annyi szervezést! Mind az én barátai,mind a férjemé szívesen látott vendég a házunkban. A férjem is nagyon jól kijön a csajokkal. Sőt még azt is megértette, hogy éjjel 2kor elmentem az egyikhez, mert éppen akkor dobta ki a vőlegénye!

2011. febr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szerintem sem lehet ez a rendje. az utolsó jól írja, a kettőnek nem szabadna kizárnia egymást. Még ha nem is hetente, de legalább havonta ráérne, vagy csak érezném h fontos még neki a barátságunk. Ráadásul nem is köteleződtek még el, se összeköltözés, se eljegyzés se semmi, simán vége lehet, akkor majd kellenek újra a barátnők mi?és ne felejtsük el h 19 éves lányokról beszélnük
2011. febr. 8. 14:10
 5/9 anonim ***** válasza:

Inkább úgy kellene, hogy az ember a párját is bevigye a baráti társaságába. Az én barátaimnak is el kell fogadniuk, hogy a párom hozzám tartozik, és ha megyek valahova velük, jön ő is velem. Ugyanígy van az ő barátaival.

Viszont azt nem róhatod fel, ha egyik-másik csaj csak a barátjáról beszél. Van, aki így szerelmes: minden gondolata a párja körül jár. Pláne, ha a legtöbb programot együtt szervezik.

2011. febr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Amikor barátom lett én is kevesebbet törödtem a barátaimmal.. el is veszitettem őket és most nagyon hiányoznak. Nálunk az volt a gond h a barátom pestre járt suliba és igy csak hétvégét tudtam vele tölteni. A barátnőimmel pedig hétköznap tudtam lenni, és ez nem tetszett nekik.Persze ha arról volt szó, hétvégén eljártam velük szórakozni, csak kb havonta egyszer. DE hétköznap mindig velük voltam. Szerintem nem voltak igaz barátok... de még is rossz hogy nincsenek. Szerintem beszélj vele, és ha igazán fontos vagy neki, jobban oda fog rád figyelni. Én ezt tenném :)
2011. febr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem az a helyzet hogy amikor barátom lett, a barátnőmmel egy darabig ugyanúgy megvoltunk. Aztán ő elkezdett egy olyan csajjal lenni akit ki nem állhatok, ezért én többet lettem a barátommal. A végén már az lett hogy nagyon rosszul éreztem magam, ezért beszéltem barátnőmmel h ez így nagyon nem jó, erre ő szinte leoltott hogy mindig barátommal vagyok. Meg mondtam neki hogy ne haragudjon, de én a csajt akivel van nem bírom. Aztán elkezdte mondani hogy sosem megyek ki velük. Hát mivel sosem hívnak. Szóval nagyon rossz helyzetben vagyok :/ de már kezdem megszokni..

Amúgy ha úgy van ahogy leírtad hogy hívod a csajt és nem megy.. hát nem igaz hogy 1-2 délutánja nincs rád.. ez nem normális szerintem.

2011. febr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nincs olyan pasi, amiért hanyagolnám a barátnőmet. Szerintem nekik sem kellene ezt tenniük. A pasiknak amúgy sem szabad kielégíteni minden vágyukat, mert akkor elszemtelenednek.


Amúgy ha mindenki ezt mondja "ez az élet rendje", akkor teljesen jogos az is, hogy a férjeknek otthon a feleségük és a gyerekük mellett a helyük és egy férj nem jár el a haverokkal.


Vagy ez csak a nőkre nem igaz?

2011. febr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak ilyen barátnőim akiknek teljesen beszükőlt a gondolkodásmódjuk.


Én mondjuk sosem tartottam jó megoldásnak, hogy a fiú vagy a lány a baráti kör "tagja" legyen, hiszen ami köztük van az csak rájuk tartozik és a többieknek is nehéz hiszen akkor nem tudunk olyan dolgokról beszélgetni. Például lehet, hogy a barátnőm a barátom előtt nem szívesen beszélne a családi dolgairól.


Szerintem az a normális, ha egy kapcsolat mellett ápolod a barátságokat is. Egy kapcsolatnak sem tesz túl jót ha sülve-főve együtt vannak, néha ki kell mozdulni egymás nélkül is:)


L/19

2011. febr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!