Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom lánya utálja a közös...

Párom lánya utálja a közös gyermekünket, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nagyon gonosz vele, el sem jön meglátogatni a 6 hónapos babócát, vagy ha igen, akkor is vágja a fejeket, meg bunkóskodik. Az apja is beszélt már vele, de őt is letojja. Mit tehetnék, hogy ne legyen ilyen rosszindulatú?
2011. febr. 8. 13:43
1 2 3
 1/30 Viki233 ***** válasza:
89%
hány éves a lányka?
2011. febr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Jövő hónapban lesz 17 éves
2011. febr. 8. 13:50
 3/30 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudod belőle kierőszakolni a szeretetet.
2011. febr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
95%
A szeretet nem megvásárolható.Én megértem a lányt, nem mindenki szereti a gyerekeket, az meg miért baj, ha nem látogatja? Jobb lenne ha képmutatóan és álszentül viselkedne? Így legalább őszinte.
2011. febr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, még régebben ronthattatok el valamit.
2011. febr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
69%

ugyan, ne sértődj meg, gyerek még.

érthető, hogy nincs oda a kisbabáért. gondolom téged sem nagyon csíp. ne erőltesd, de ha közeledni akar, fogadd örömmel.

2011. febr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Viki233 ***** válasza:
55%
hát szerintem nem a babát utálja....hanem csak féltékeny,benne van a korban és rád is mert azt hiszi ennyi idősen h elakarjátok venni az apját tőle,és h te meg az anyja helyébe akarsz lépni de majd rájön h téved.légy türelmes, adj neki időt:)és mutasd meg neki h számíthat rád ha baj van
2011. febr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerüen nem foglalkozol vele,ha megy làtogatni õ dolga,ha nem az is az õ dolga.Ne felejtsd el,hogy a lànyod apukàja az õ apukàja is.Most még ràadàsul kamaszkorban is van.
2011. febr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Olyanokat mond, hogy ronda a gyerek, meg hisztis. Nagyon sértő tud lenni. Van egy 11 éves öccse, őt nagyon szereti, de az öccsét is arra buzdítja, hogy ne szeresse a testvérét és a kiskölyök is már úgy viselkedik. Külföldön éltünk évekig, akkor nem is érdekelte az apja, most meg nagyon ellenséges vele, nem is akar találkozni vele legtöbbször.
2011. febr. 8. 13:56
 10/30 anonim ***** válasza:
93%

Sajnálom, hogy ez a helyzet. Talán idővel megváltozik. Kierőszakolni nem tudjátok a szeretetét.

De ha belegondolok (az én szüleim több évtized után is boldog házasságban élnek) ha velem történne ilyen...bunkóság vagy sem szerintem én sem lennék kíváncsi apám másik gyerekére aki nem az én édesanyámtól van, meg a nőjére sem...persze a körülmények is fontosak, hogy s mint mentek szét a leányzó szülei.

2011. febr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!