Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? (Kérdésed túl...

Mit tehetnék? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Gyesen vagyok itthon, mert a gyerekek tartós betegek. Sajnos mellette nincs munkám, így az időm nagy részét itthon töltöm. Férjemnek tönkrement a mobilja, és odaadtam neki az enyémet, mondván, hogy nekem meg itt a vezetékes, ha valami van, azon is tudok beszélni. Ő reggeltől estig dolgozik, így kell neki a telefon. Viszont a suliban az a szám lett leadva, hogy elsődlegesen arra csörögjenek, ha bármi probléma lenne a gyerkőcökkel. Volt már rá példa, hogy szóltak, hogy kellek. Ma is jött a telefon. Az viszont a férjemnél volt. Ő hazacsörgött nekem, de én pont 3 perccel azelőtt mentem el itthonról. Könyvtárba. Szóval nem lett volna halaszthatatlan dolog. Nem is nagyon akartam menni, de már vissza kellett vinni a könyveket. Mikor hazaértem, a férjem itthon várt. El kellett jönnie a munkából, mert a gyerek rosszul lett a suliban, többször is hányt, és telefonáltak, hogy hozzuk haza. Mivel engem nem ért el, ő jött haza a munkából, és hozta el a lányunkat. Náluk most amúgy is leépitések vannak, szóval, lehet, hogy ezért kirúgják, nem tudom. Nekem viszont nagyon bűntudatom van. Azért vagyok gyesen, hogy ott legyek, ha valami baj van, és most mégsem voltam ott, hanem szórakoztam helyette. Szórakoztam, miközben a kislányom meg rosszul volt. Nem tudom mit tegyek, hogy elmúljon a bűntudatom. Az is rossz érzés, hogy esetleg a férjemet kirughatják, mert én nem voltam ott, ahol a helyem lett volna. És ő dolgozik egyedül kis családunkban.
2011. okt. 21. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nyugodj meg, és gondold végig h valóban bűnös vagy-e? Szórakozni mentél a barátnőiddel, otthon hagyva a beteg gyereket, nem törődve a családoddal? NEM. csak visszavitted a könyveket, és nem szánt szándékkal. Gyorsan szerezzetek egy mobilt a férjednek, vmelyik ismerőstől átmenetileg egy régi is megteszi ha a kártyája megvan. Ne legyen bűntudatod, elég sokat megteszel a családodért, most nem sikerült. Férjed nem nyugtat meg?
2011. okt. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez egy szerencsétlen helyzet, senki nem hibás.

Küldtem privátot.

2011. okt. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez nem szórakozás volt. Az meg hogy otthon vagy a gyerekekkel nem jelenti azt, hogy ki sem léphetsz a házból. Nyugodj meg és akkor másként fogod látni a dolgokat. Inkább nézd a jó oldalát, férjed érte ment a gyerekért és hazahozta. Régen nem is létezett mobiltelefon és akkor is volt, hogy rosszul lett egy - egy gyerek a suliban. Megoldották helyben a tanárok.

Egy munkahelyen meg csak nem elég ok kirúgni valakit egy ilyen szituért.

Beszéljétek ezt át a férjeddel. A legfontosabb, hogy megnyugodj és ne legyen bűntudatod. Jó anya vagy.

Nézz körbe az ismerőseid közt, láttál már tökéletes embert? Nem.

Tanulj meg megbocsátani magadnak. NYUGI!!!

2011. okt. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek. Férjem is azt mondja, hogy ne legyek buta. De valahogy nem tudok vállvonogatva elmenni a dolog mellett.
2011. okt. 21. 22:50
 5/7 anonim ***** válasza:

szia! 4ezer forintért már lehet kapni a legalapabb mobilt amivel telefonálni lehet. jövőbeni hasonló probléma megoldva:)

ne emészd magad, nem vagy hibás.

2011. okt. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. De úgy gondoltuk, hogy veszünk olyat, ami tetszik is, ha már igy alakult. Csupán időnk nem volt még elmenni a boltba, mert mikor nyitva van, a férjem dolgozik. És mikor itthon van, a bolt is zárva. Nem áthághatatlan probléma, de nem is törődtünk vele. Grátis is megoldhattuk volna családon belül ideiglenesen, de mint irtam, nem éreztük hiányát annak az 1 telefonnak. Hétfőn viszont veszek egyet mindenképp. :))
2011. okt. 22. 10:33
 7/7 A kérdező kommentje:
A lányunk viszont jobban van. Tegnap még sápadt volt, és hányingere volt, de kialudta magát, és már nincs semmi gondja. :)) Szerencsére úgy tűnik, hogy csupán valami olyat evett, ami nem tetszett neki.
2011. okt. 22. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!