Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bunkóság lenne?

Szerintetek bunkóság lenne?

Figyelt kérdés

több mint 1 éve kaptam karácsonyra egy laptopot apám testvérétől mindenestül és egészen jól működik, még most is, de a töltő elroncsolódott. na már most ő ilyen helyen dolgozik (honlapja: [link] nem hirdetés) és most nemtudom, nagy pofátlanság lenne kérni tőle egy új töltőt? mert elég drága egy ilyen töltő, és nekem elég sürgős lenne :S


[link]


erről a töltőről lenne szó.

válaszokat előre is köszönöm


2011. febr. 8. 13:44
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
a töltőm jelenleg úgy működik, hogy a telepet nem tudja feltölteni annyira kicsi a feszültsége.
2011. febr. 8. 13:51
 2/14 Cory Rose ***** válasza:
Nem hiszem. Maximum azt mondja, nem tud neked ingyen szerezni, de szerintem nem lenne bunkóság megkérdezni.
2011. febr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kedvesen kérdezd meg tõle,hogy tudna-e neked segiteni.
2011. febr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
igen, jól írja itt az egyik válaszoló, kérdezd meg, hogy nem tudna e segíteni, és hátha felajánlja hogy szerez neked egy töltőt, vagy pedig beszerzési áron elintézi.
2011. febr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ne konkrétan újat kérj, és ne utalj arra, hogy tőle kaptad. Hanem inkább csak kérdezd meg őt, mint hozzáértő, hogy szerinte mi baja lehet a gépednek, vagy a töltőnek.


Lehet, hogy egyből azt mondja majd, hogy ne foglalkozz vele, szerzek újat...


Vagy a másik variáció, hogy megmondod, hogy ez a baja, és ki tudná-e másikra cserélni úgy, hogy ezt visszaadod!?


Úgyis segít ha tud, ha számára ez semmiség. Így meg, hogy nem tud a problémáról, honnan tudná, hogy segítenie kellene. Segítségkérően fordulj csak hozzá!

2011. febr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Csak azt nem ertem, hogy miert kellett ideirni a honlapot. Kerdesedhez semmi koze.
2011. febr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kamu, reklám a kérdés.
2011. febr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szervíz?

És akkor nem kell új

2011. febr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nem lenne az,de ne hirdess! -.-"
2011. febr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

nem kamu a kérdés, szükségem van ilyen töltőre, de ha nem tetszik akkor felteszem ugyanezt a kérdést újra, anélkül a link nélkül.

de mind1 nem ez a lényeg.

előzőek közül írta valaki, hogy kérdezzem meg mi lehet a baja. sajnos nem kérdezhetem meg, mivel tudom énis mi a baja, és apám rá tett egy lapáttal. mert úgyvolt hogy szikrázott a cucc mert már töredezett szét a vége és aztmondta apám hogy valami szigetelő folyadékkal kell bekenni és betekerni valamivel (csakmert pont nem volt itthon szigszalag) és hát megcsinálta és nem működött és aztán fogta és elvágta... azthittem idegbajt kapok de aztán valahogy furcsán összekötötte és most kevés feszültséggel működik és nem tudja a telepet feltölteni, viszont így magában működik. de így sajnos nem tudom mozgatni sehova.


így néz ki most a töltő vége, lefényképeztem, hátha jobban megértitek, hogy miről beszélek:


[link]


ez így félelmetes és veszélyes (szerintem) és meg lehetett volna oldani úgy hogy normálisan továbbra is használjam. de neeeeem apám megoldja :@@@@@@

2011. febr. 8. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!