Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bunkóság?

Szerintetek bunkóság?

Figyelt kérdés
Tavaly anyum kedvenc tortáját kaptam szülinapomra.. amit én egyáltalán nem is szeretek (sacher torát).
2011. okt. 10. 18:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%
Kaptál tortát és él és szeret az anyukád! Igen: szorít a gyémántcipőd... zokogok rögtön! :(
2011. okt. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Gondolom azért kaptad, mert nagyon szeret! SZERETNI VALAKIT NEM BUNKÓSÁG!

Szóval édesanyád nem bunkó! Próbálj meg felnőni hozzá!

2011. okt. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
baz...rohadt nagy gyökér vagy:D
2011. okt. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
hát igen, nagyobb problémád nincs? meg egy év kell, hogy tudatosuljon benne mekkora bunkó családod van? van kicsi szád, amivel elmondhatod, hogy anya apa én nem is szeretem a Sacher tortát. Gondolom a tortát megelőző húsleves, rántott hús meg másik 5 fogással azért jóllaktál. De bunkó egy anyád van, felköszönti a gyerekét akit szült és 9 hónapig senyvedett veled és a saját kedvenc tortáját veszi meg. Micsoda önzőség. Ébresztő ember!!!
2011. okt. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Most azt tartod bunkóságnak, hogy anyud kedvenc tortáját nem szereted?

Figyelj, attól, mert más az ízlésed nem vagy bunkó. Ha én is olyan tortát kapnék szülinapomra amit utálok, akkor nem enném meg. Most én arról nem tehetnék...

2011. okt. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nagy szeretet hogy azt veszi a másiknak amiről tudja hogy nem szereti neki meg pont a kedvence.. egész véletlenül :D
2011. okt. 10. 18:21
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges, hogy nem tudta, hogy nem szereted? Amúgy meg hogy lehet egy tortát nem szeretni? :)

Hidd el, kapsz még nagyobb pofont az élettől.

2011. okt. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Te neked ez tényleg nem esett le ennyi idő után sem? MEg is érdemled a sorsod, gondokodj kicsit ember! Van, akinek nincsenek szülei, nincsenek szülinapi bulijai, sem tortája. Igen, olyat vett, de ha nem teszed össze kezed-lábad azért, amilyen körülmények között élsz, akkor Te vagy az önző! Kívánom, hogy előbb gyere rá erre, mint, hogy megtapasztald, milyen, amikor már nincsenek melletted! Sokan szarnának a Sacher tortára még egy találkozásért! Érdemes megnézni a világot más szemszögből is ítélkezés előtt, mert nem TE vagy a világ közepe!


Amúgy boldog születésnapot!

2011. okt. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Jézusom!

Hány éves is vagy? A tippem szerint 13-nál nem több.


Figyelj, én úgy nőttem fel, hogy anyámék sose figyeltek rám, egyetlen szülinapomra, karácsonyokra soha semmit nem kaptam.

Próbáltam volna meg ilyenekért kiakadni, biztos lekevertek volna egyet.


Azt hiszed most milyen sz@r neked, biztos kib@sznak így veled... nagyon nagyon gyerek vagy még, ez ebből (is) jól látszik.

2011. okt. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
még boldog szülinapot is kívánsz neki?:D tőlem születésnapodra szobafogságot kapnál. Egyébként, csak hogy te is megérts, te kis éretlen, egoista gyermek: ha anyukád ezt olvasná, percekig zokogna a szomorúságtól, amiért a gyereke ilyen hálátlan. Nézz már magadba..
2011. okt. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!