Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem bunkóság...

Szerintetek nem bunkóság arról károgni, hogy úgyis szétmennek?

Figyelt kérdés
Annyiszor előforfult már itt is, hogy írta valaki, hogy pl ne éljem bele magam az esküvőbe, mert addig még lemondhatjuk. Hogy mondanánk már le? Ha egyszer elhatároztuk és elkezdtük szervezni csak biztosak voltunk. Kifizettünk 200 ezer forintot előlegbe, csak nem mondjuk le. Mégis megkapom én is, és mások is itt, hogy óó, addig még sokminden történhet, nem biztos, hogy lesz esküvő. Szerintem akkora bunkóság, én nem tudnék ilyet írni. Élőben is előfordult már, hogy csak legyintettek az emberek, mikor a jövő augusztusi esküvőmről kezdtem beszélni, hogy óóó, addig még sok van, addig szét is mehetettek, összeveszhettek, meggondolhatjátok... Hogy lehet ilyet mondani?
2011. okt. 12. 08:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Úgy, hogy irigyek és rosszindulatúak.

Nekem is van azaz volt egy "barátnőm", aki egyszer felhívta a figyelmem egy srácra (aki mellesleg nagyon nem az ő stílusa volt...). Aztán mikor össze is jöttünk, minden eszközzel megpróbált bekavarni nekünk, és egymás ellen játszani minket. Kiröhögtük.

De azóta, hogy megszületett a kislányunk, már nem is keres :).

Vannak olyanok, sajnos elég sokan, akiknek fáj mások boldogsága.

2011. okt. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Az emberek irigyek,főleg a magyar ember.Ha nekem nem jó,nehogy már másnak jó legyen-alapon,tudod,ez az én lovam megdöglik,dögöljön meg a szomszédé is hozzáállás.Ha pedig nem rosszindulatból,irigységből mondják,akkor pesszimisták.Nekem egy ismerősöm azt mondta,hogy lehet,hogy most boldoggá tesznek a gyerekeim,de ha felnőnek le se szarják majd a fejem...
2011. okt. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Tényleg szörnyűek az emberek, ne tudjátok meg, lánybúcsún nyáron a menyasszonynak volt olyan feladata, hogy ismeretlenektől kellett jókívánságokat gyűjtenie...hát akkor rájöttünk, h tényleg rengeteg pesszimista-negatív-irigy emberke van az országban...annyian mondtak olyan hülyeségeket, h na, majd a válás is legyen ilyen nagy esemény, meg biztos jól meggondoltátok, meg hasonló negatív véleményeket hallottunk...szegény menyasszonyunk eléggé kiakadt...szóval ilyen feladatot ne adjatok lánybúcsún!!! Pedig amúgy tök jó lenne...és a végén a beírások is elég aranyosak lettek, egy-kettőt leszámítva, de mégis úgy megmaradtak bennünk ezekenk a gonosz embereknek a megjegyzései....

Nektek sok boldogságot!

2011. okt. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

És biztosan nem valamilyen problémát említettél vagy kértél tanácsot? Nem emiatt mondták?

...

Nálunk nem volt ilyen. Nekem volt egy nagyon rossz érzésem, az eljegyzésor kezdődött októberben. Egyszerűen féltem az esküvőtől, tudtam, hogy valami nagyon rossz fog történni. (Nem attól féltem, hogy elhagy v. ilyesmi.) Mindenki azt mondta, hogy hülye vagyok. Aztán 1 héttel az esküvő előtt a kereszanyám kórházba került mell- és agydaganattal. :(

A saját megérzéseidre hallgass, ne másokra.

2011. okt. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nincs semmi problémánk, annyi, hogy hamar jegyzett el, 4 hónap után. Ezért mondják sokan, hogy úgyse érjük meg az esküvőt. Pedig már 11 hónapja együtt vagyunk és abból 10et együtt éltünk és minden tökéletes köztünk.
2011. okt. 12. 09:21
 6/12 A kérdező kommentje:
De nem csak rólam van szó, multkor is kérdezte valaki, hogy mikor kezdje el szervezni a 2013as májusi esküvőjét és egy csomóan írták neki, hogy addig még szétmehetnek..
2011. okt. 12. 09:22
 7/12 anonim ***** válasza:

Óóó,ezt én is megkaptam.Főleg úgy,hogy 9 hónap után mentem férjhez.Úton-útfélen azt hajtogatták,egy év múlva válás lesz ebből.Azóta 10 éve élünk boldog házasságban,és a kötődés egyre erősödik.

Nagyon irigy emberek vannak.

2011. okt. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nézd, még ha igazuk is lenne, hogy korai az eljegyzés, akkor sincs semmi közük hozzá szerintem. Ha szétmennétek, a te bajod lenne, nem az övék.

Mi is 2 hónapon belül költöztünk össze, de nem vagyunk óvodások, mindketten 30-on felül, el tudtuk dönteni. Igaz, az esküvő csak 2 év múlva volt, de ha akkor megkérte volna a kezem, akkor is igent mondtam volna, és semmi nem változott volna.

9,16

2011. okt. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Andizsuzsi ***** válasza:
Mi is egy év ismeretséggel házasodtunk, fél év alatt lettem menyasszony. 22 éve együtt vagyunk, van két felnőtt fiúnk, ma sem választanék mást. A fentieket mi is megkaptuk, még családon belül is. Ja, és hónapokig lesegettek a faluban, hogy nő-e már a hasam...:) Csak másfél év múlva jött az első baba.
2011. okt. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem értem mire ez a rosszindulatúság. És ha hamar jegyeztük el egymást? Hamar költöztünk össze? Mire összeházasodunk már másfél éve fogunk együtt élni, nem hiszem, hogy ennyi alatt nem lehet megismerni egymást. Amúgy 24 leszek jövőre, ő 29, még azt se mondhatják, hogy túl fiatalok vagyunk.
2011. okt. 12. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!