Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudomásom van egy megcsalásról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudomásom van egy megcsalásról. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma délután mentem át haveromékhoz és láttam, hogy az anyja egy idegen férfival van az egyik szobába. Semmi konkrét nem volt még, csak fogdosta a férfi. Azonnal eljöttem, de sokkolt a dolog, nem tudom mit csináljak? El kéne mondanom, mert több, mint egy évtizede a legjobb haverom, de fogalmam sincs, hogy hogyan és kinek és mit kéne mondanom. Mit csináljak?
2011. júl. 27. 21:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
.... én inkább kimaradnék a dologból... :S
2011. júl. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
van csajom és egy lány nagyon jó barátom és hát ő is szokott fogdosni, persze nem olyan heyleken, de megölelem meg minden, miért kell megcsalásnak felfogni az ilyesmit?
2011. júl. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én sem szeretnék beleavatkozni, de ha hallgatok, akkor a lelkiismeretem nem nyugszik, ha meg elmondom, akkor én leszek a szemét. :S
2011. júl. 27. 21:43
 4/18 anonim ***** válasza:

Ez engem is sokkolna... :-S

Fogalmam sincs, mitévő légy... Szerintem én nem szólnék, vagy... nem tudom.

2011. júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

szerintem én nem mondanám el mivel lényegében semmi közöm hozzá hiába a legjobb barátod lehet h tönkre vernél vele 1 családot

de az lehet h elbeszélgetnék a hölggyel h mit ér neki a hallgatásom :D

2011. júl. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
ne avatkozz bele..mindenféleképpen rosszul jönnél ki belőle..
2011. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

de az lehet h elbeszélgetnék a hölggyel h mit ér neki a hallgatásom :D


Erre már gondoltam én is, mert jóféle a nő, de mégiscsak a legjobb haverom anyja, biztos, hogy nem tennék ilyet.

2011. júl. 27. 22:00
 8/18 anonim ***** válasza:
Az ilyenekből jobb kimaradni, úgyis csak te lennél a fekete bárány azután mindkét fél részéről.
2011. júl. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen, de így nagyon tré a haverom szemébe nézni! :S
2011. júl. 27. 22:12
 10/18 anonim válasza:

Mondták itt előttem hogy ne szólj mert tönkreteheted a családot... Ahol már megcsalás van az már tönkre van téve... szóval nincs miről beszélni.


Sztem beszélj a hölggyel. Lehet hogy csak egy érdekes szituációt értelmeztél félre, de lehet hogy nem.... Lehet, hogy felébreszted a hölgy lelkiismeretét és átgondolja, hogy most megéri "kiruccanni", hogy elveszítse férjét vagy sem...


Én a hölggyel beszélnék... ő majd átgondolja, hogy neki mennyire éri meg a dolog.

2011. júl. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!