Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem idegesít benneteket a...

Nem idegesít benneteket a párotok volt barátnője, akár az utcán, akár a Facebook-on, akár közös ismerősökön keresztül?

Figyelt kérdés

Minap vettem észre, hogy a "sógornőmet" bejelölte az "exsógornőjének" a testvére, ismerem én is még régebbről, és megállt bennem az ütő.

Nem tudom már az ilyesmit tolerálni, azok után, hogy terhesen az én kis kedves sógornőm előszeretettel tartotta (az orrom előtt - azt hitte, hogy nem tudom) a párom exével a kapcsolatot, azóta még inkább rühellem őt is és az exét is meg annak a családját is.

Lehet gyerekes, de ez engem kiborított, olyan szinten, hogy az ex még az adatlapján levő fotóját is lecserélte valami szexi pózban beállított fotóra, alapjáraton alacsony, dundi, sunyiszemű lányka, akiben van egy kis vonó is. Nem tudom mi a célja ennek a csajnak, de azóta a páromnak sem hiszem el hogy tetszem neki és nem hiszem el hogy szeret engem.

Alapjáraton nem az a típus vagyok, aki nekimenne az utcán ennek a csajnak, de magamban fortyogok már több napja. Bosszant a sógornőm hozzáállása, olyan mintha leszarná, hogy én mit gondolok, szarik bele, hogy testvérének a párja vagyok. Az is rendben van, hogy nekem semmi közöm a sogihoz, hogy kivel barátkozik, mert qrvára nem érdekel.

Tudom gyerekes, talán nincs is mit aggódnom, de jólesett kiírni magamból.

Mást nem idegesít a volt barátnő puszta gondolata?


2011. febr. 9. 13:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező, az egész hozzáállásod beteges. Ez színtiszta beteges féltékenység, nem más. Semmi közöd hozzá hogy kivel barátkozik a pasid testvére. Ez nevettséges... Még ahoz se lenne jogos hogy a pasidnak megszabd hogy kivel barátkozhat és kivel nem, de a tesójának?? Atya ég...Ez vicc.

Csak hogy az ex szemszögéből is lásd a dolgot: rám is iszonyat sok csaj volt féltékeny (exeim jelenlegi párjai).

Pedig soha nem adtam rá okot. Nevettségesebbnél nevettségesebb dolgokat műveltek, volt amelyik a pasija e-mail címéről küldözgetett nekem a pasi nevében leveleket amiben olyanokat írt hogy "már nem szeretlek" meg "nem számítasz nekem semmit". És ezt úgy hogy akkor már vagy 1 éve nem beszéltem a pasijával, felőlem fel is fordulhatott volna, plusz kapcsolatban voltam... Később az exem kért bocsánatot a barátnője viselkedéséért, égett a pofája rendesen. Mondanom se kell hogy hónapokig a csajon röhögött mindenki aki megtudta ezt a kis "lépését". És ez csak egy a sok közül. Egyes csajoknak (mint neked is), hihetetlen fantáziája van, és úgy képes az exemmel összeboronálni, hogy már évek óta azt se tudom él vagy hal az adott fickó, és nem is érdekel... Már ne haragudj, de mégis miből gondolod, hogy azokat a képeket pont a te pasidnak töltötte fel? Hány pasi nézegeti az adatlapját? 100? 200? 500? Honnan veszed hogy pont a te pasidat akarja vele megfogni? Ez kész vicc...

Egy jótanács: sürgősen állítsd le magad, mert ez a hozzáállás a kapcsolatodba fog kerülni. Jelenlegi párom dettó ugyan ezt csinálta, az exeimre féltékenykedett, de iszonyat durván, egy hajszálon múlott a kapcsolatunk, 4 hónap után kidobtam, akkor szerencsére észrevette magát, és megjött az esze, azóta normális, és boldogok vagyunk. Úgyhogy ha normális kapcsolatot akarsz, jobban teszed ha megváltozol, mert ez nem normális dolog...

Ajánlom Paul Hauck- Féltékenység c. könyvét. Nekem anno sokat segített.

2011. febr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
57%
Ja és azt kifelejtettem hogy nem viccből ér véget egy kapcsolat, hanem azért mert NEM MŰKÖDIK. Ezt pwedig nagyon jól tudják a felek, ha szakítottak, akkor már nem is szerették egymást. Most komolyan egy olyan csajra vagy féltékeny, akiről tutira tudja a párod hogy nem jön ki vele, és nem kell neki, és a csaj is tudja ugyanezt?
2011. febr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
77%

Nekem addig eszembe se jutott az exekkel foglalkozni amíg azok el nem kezdtek velünk. Volt olyan ,hogy a csaj odajött leugatni úgy, hogy azt sem tudtam ki is ő, meg a barátom szexuális életét tárgyalta nekem. Aztán mondtam a barátomnak, hogy mivel az én exeim sem kötekednek vele, rendezze ezeket, mert ez tök idegesítő. Az én sógornőm is jóban van egy exxel , épp a szexes témással, de nincs mit tenni, nem szólhatunk bele más életébe. Ne törődj vele, nyilván azért ex barátnő, mert ő nem kellett a barátodnak/férjednek, csak sokszor nehéz tiszta fejjel gondolkozni.

Ne idegeskedj!

2011. febr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!