Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáznak tartom h mindent...

Nagyon gáznak tartom h mindentől elpirulok. Tényleg ciki? Hozzá tudom szoktatni magam?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, és szeretném magam hozzászoktatni azokhoz a helyzetekhez, amikben mindig elpirulok. Pl ha hirtelen többen rám figyelnek, legtöbb esetben már attól ha hozzám szól egy pasi(nem kell h helyes legyen), ha nem érti valaki amit mondok stb…ha sok ilyen helyzetbe kerülnék akkor hozzászoknék és már nem pirulnék el? vagy mivel „gyógyítsam ki magam” Pár éve kezdődött, előtte semmi ilyesmi nem volt..
2011. febr. 9. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
igen, ezzel lehet a legjobban. én is ilyen voltam, és iszonyat utáltam. de eljártam bulizni meg minden mikor erőt vettem magamon, ismerkedtem, beszélgettem, és mostmár csak nagyon ritka esetbe fordul elő ez.
2011. febr. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tényleg? néha azt érzem fejlődök aztán visszazuhanok. Arra gondoltam h úgy kéne h beszélek vkivel és epirulok, akkor nem "elfutok" hanem ottmaradok, és ezt eljátszom sokszor, akkor utána már nem is fogok elpirulni...mert észreveszem h nem is olyan gáz!?
2011. febr. 9. 14:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 20-22 éves koromig nálam is gyakori volt ez. Aztán valahogy elmúlt, lazábban vettem mindent, bátrabb lettem, nem pirultam annyira.

Most megint kezd előjönni, 30 vagyok. Állásinterjúkon fordult többször elő. Érzem, hogy kezdek pirulni, és ettől még jobban pirulok, nagyon rossz. Attól tartok ilyenkor, hogy azt hiszik nem mondok igazat. Pedig igazat mondok, csak néhány kérdésre olyan nehéz hirtelen válaszolni, hogy azt cikinek érzem és újabban pirulással jár.... :.-(

Na majd megint kinövöm.

De kíváncsi vagyok, van-e másnak erre valami praktikája.


Volt régen, hogy baráti körben is pirultam. Az nem volt ciki, mindenki mosolygott rajtam, én is. De idegenekkel, főleg hivatalos ügyeknél, ajjajj.

2011. febr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nem akarlak Titeket elkeseriteni, de a mai napig vörösödéssel reagálok bizonyos helyzetekre. 51/N.
2011. febr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért ez egy lány helyzetében nem olyan vészes, még vonzó is tud lenni, ha egy lány még el tud pirulni, vehetjük egy kedves vonásnak is. Én is mindig pirulós voltam és vagyok most is. Nem is ez zavar annyira, hanem hogy sok esetben, főleg ha nekem tetsző férfival vagyok, akkor pillanatok alatt le is izzadok zavaromban. Ezt sokkal kellemetlenebbnek tartom, meg azt is, ha egy fiú vagy férfi pirul el izgalmában.

Erre nem nagyon van gyógymód, az ember minél jobban figyeli ezt a reakcióját, annál jobban vörösödik.

2011. febr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tetris ***** válasza:
Néha még én is elpirulok. Állatira cikinek érzem a dolgot.50N
2011. febr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!