Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon idegesítő. Miért...

Nagyon idegesítő. Miért mindig az én barátaim kellenek neki?

Figyelt kérdés

egyik osztálytársamról van szó,a legjobb bnők voltunk,de egy idő után megváltozott,"lecserélt" másra,kibeszélt a hátam mögött,pletykát terjesztett...szóval nem vagyunk jóba.

a pletyka hatására nincs túl sok barátom az osztályban.az egyik oszt.társammal egész jóba kezdtünk lenni,akit a "bnőm" nem igazán bírt,szóval csak beszólogatott neki..mióta kezdek vele jóba lenni,a "bnőm" is...mikor oszt.társammal beszélgettünk a padon,erre elmegy előttünk és lepacsizik vele..és még sorolhatnám.nem is az bánt h jóba van vele,hanem az h mindig az én barátaim kellenek neki.és mindig azzal van elfoglalva h keresztbe tegyen nekem akármiben is...

nagyon idegesítő:((

18/L


2011. febr. 9. 14:40
 1/5 Viki233 ***** válasza:
52%
jól meg kell verni, az ilyennel nem lehet beszélni...
2011. febr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vidd be egy zsákutcába, vágd nyakon és mondhatod neki, hogy mi a f@sz baja van...


Egyébként viccet félre téve beszélgess el vele!! Komolyan!! Ha nem akar beszélni akkor határozottabban szólj rá...

2011. febr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tetris ***** válasza:
49%
Szívből kívánom neked, hogy ennél nagyobb gondod, problémád a büdös életbe soha ne legyen!!!!!
2011. febr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Irigy rád...
2011. febr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ugyanezt csinálta velem 1 csaj...ott kezdődött, h lenyúlta a pasimat...mondjuk, nem volt akkora szám a gyerek, gondoltam, egye f*ne...csak utána a barátaimat kezdte lenyúlni, szépen sorban, egyiknek is, másiknak is hazug pletykákat terjesztett.

Valaki bedőlt neki, valaki nem...utána összejöttem a mostani pasimmal, aki elég jómódú. A csajnak mindene a pénz...mindent megtett, h szétszakítson minket, olyanokat írt neki, hogy a helyében már rég ,elhagyott volna engem, és hogy én csak a pénzéért vagyok vele.

A barátom szerencsére nekem hitt, de addigra már iszonyat ki voltam bukva. Elmentünk bulizni, a másik közeli városba, ahol megismertem olyan arcokat, akik nem ismerik a csajt, össze is barátkoztam velük.

Te is barátkozz sulin kívűl is, ott, ahová már nem ér el annak a szemétnek a keze!...ja, és ha te mindenkivel kedves maradsz, és soha senkit nem beszélsz ki a háta mögött, előbb-utóbb úgyis lesznek olyanok, akik melletted állnak. ...mellettem is maradt pár ember,az ő szemétsége ellenére is.

2011. febr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!