Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Majdnem két év után szakítottu...

Majdnem két év után szakítottunk. Szükségem lenne néhány tanácsra. Akad?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Ezt azért kívánom leszögezni, mert ilyen korban olyan 2 éves kapcsolat, ahol nincs megcsalás, a környezetemben elég ritka :) Sok ponton szúrtok el mindketten, nem volt menthető. Nem is ezt akarom, mert igazándiból közös megegyezés volt, egyikünk sem szerelmes már a másikba, de a megszokás nagy úr...

Ti mit tennétek a helyemben? Eddig mindig volt mit csinálnom, lefoglalnom magam, hogy készültem holnapra, hogy tetszek neki, sütöttem neki sütit, törtem a fejem mivel lephetném meg. Hétvégente együtt aludtunk, hétközben csak egyszer találkoztunk délután (amúgy egy suliba járunk)...

MNost egyszerűen mivel nincs mit csinálnom, nem tudom magam lefoglalni, ezért kesergek és sírok. Pedig én ezt nagyon nem akarom, de pl elkezdtem mozognii, de nincs benne motivációm. Szívem szerint ülnék és bömbölnék. Ami persze néha jó, de nem minden estére ideális program... hétvégén lesz csajos nap is, meg barátokkal megyünk ide-oda, de azért mégiscsak rossz... :(

Meg persze szeretem. Nem szerelemmel, de két évig minden lépésemről tudott, így aztán olyan furcsa most, egyedül érzem magam... (kérlek ne tanácsoljátok, hogy beszélgessek anyukámmal. vele nincs megfelelő kapcsolatom a természetéből adódóan. kölcsönösen nem szeretjük egymást, de legalább már nem veszekedünk)

Mit kellene most csinálnom?


2011. febr. 9. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Most a barátokat nyűgözd le.
2011. febr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem is lenne rossz ötlet, csak mindig rájuk kell erőszakolni. Utána meg rájárnak... majd hétvégén kreálok valami fincsit. :D:D
2011. febr. 9. 18:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha igazi barátok, akkor biztos megértik a helyzetet, és szívesen kimozdítanak valami kis elfoglaltságra, programra. Nem kell mindig "ajándékozgatni", lazulhatsz aktívan is, amit Te is jobban élveznél. Ha délutánonként jobban ráérsz kereshetsz valami szórakoztató hobbit, tanulhatsz nyelvet is. Egyszóval vannak még jó elfoglaltságok a világon. A szépség belülről jön, szóval, ha Te magad jó formában vagy, idővel könnyebben ismerkedhetsz majd.
2011. febr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én csak azt tudom ajánlani, ami nekem eddig mindig bejött.

Szakítás után mindig nagytakarítást tartok, kiszelektálom a szekrényt, átrendezem a lakást. Eddigre van bennem annyi önbizalom és már a sírós szakaszon is túl vagyok, hogy kimenjek az utcára, a barátokkal vagyok sokat, és a legjobb barátnőimmel, és az anyukámmal jól kitárgyaljuk a pasit, eszünk egy jót vagy iszunk, e utóbbit neked nem annyira ajánlom, mivel csak 17 vagy. Ezután sikerül nagyjából elfelejtenem. A lényeg, hogy foglald el magad. Segíts a szülőknek nagyszülőknek takarítani, bevásárolni, olvass(nekem ez segít a legtöbbet, mert arra az időre megszűnik a külvilág), tanulj. Egyél jókat és tüntesd el az ajándékait, a cuccait egy dobozba, mehet a szekrény tetejére. Sok sikert, még nagyon fiatal vagy! :) Szerintem egy jó tanács, ami fontos: ne ugorj bele egy másik kapcsolatba, ne keress mást, aki átveszi a helyét. Úgyis jön lassan az érettségi. Tanulj sokat!

2011. febr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!