Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 hónapja szakítottunk, még...

1 hónapja szakítottunk, még sem tudok túl lépni. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Az életkedvem is elmegy amikor eszembe jut, hogy lehet ő már talált mást, és már le is feküdtek..


Ilyen idióta gondolataim vannak :S


2011. jún. 25. 22:02
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Igazából én még le sem tudtam zárni magamban a dolgot, mert még csak nem is személyesen dobott ki...


Minden este órákig sírok az ágyamba, mert egy ideig azt hiszem, hogy ott van, és ölelem ahogy 1,5 éven keresztül, de aztán rájövök, hogy soha nem lesz már itt..

2011. jún. 25. 22:04
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy ilyen szomorú! hidd el nagyon sokan voltunk mi is így. Ennek így kellett lennie, lehet meg sem érdemelt. Jó csaj vagy, nézz tükörbe, és felejtsd el őt! TE sokkal jobbat érdemelsz kicsi! ;)
2011. jún. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

E az, kicsit se vagyok jó csaj :(


Most szakítottunk harmadjára, de máskor mindig könnyebb volt, mert tudtam, hogy még össze fogok jönni vele valamikor. De most már örökre vége

2011. jún. 25. 22:07
 4/19 anonim ***** válasza:

Én már egy másik 76%os válaszoló vagyok,nem az előző.

Nos,a régi párkapcsolataimon túlléptem már.Nem érzem,hogy ők kellenek nekem,nekem csak a mostani kapcsolatom kell..őt szeretem.Hidd el,te is találsz ezerjobbat..

2011. jún. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
ne csüggedj. akkor sem. ne akarj visszakerülni az ilyenhez. Ha csak szexre kellesz neki napokra azt meg ne is hagyd. érted?
2011. jún. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Még csak arra sem kellek neki. Már nem szeret és nincs szüksége rám...
2011. jún. 25. 22:09
 7/19 anonim ***** válasza:
ne is akarj csak arra kelleni. :S Ne légy buta. Attól, hogy belédrakja a farkát még nem lesz beléd szerelmes, csak kiüriti a zacsit. Én is férfi vagyok, sok csaj csak ezért raknék meg, nem azért, hogy szeretem. legyen önérzeted.
2011. jún. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem is feküdnék le vele, de erre esély sincs, mert nem is beszélünk, és le se sz@r. Nem érdeklem egyszerűen.
2011. jún. 25. 22:12
 9/19 anonim ***** válasza:
na akkor jó. nézz körül a világba. annyi férfi van, aki lehet a tenyerén hordozna. ( még lehet én is) :P na szóval érted....
2011. jún. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy ő volt az egyetlen akiben megbíztam és szerettem.

Eddig mindenkibe szerelmes voltam, szuper volt 3 hétig, aztán elmúlt a szerelem, és csak idegesítettek.


belé nem szerelmes voltam, sokkal több volt.. Legjobb barátom volt, lelki társam, mindenem. Most meg senkim sincs

2011. jún. 25. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!