Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kollégám szeretője voltam,...

Kollégám szeretője voltam, egymásba is szerettünk. Többször szakítottunk az ő kérésére, de mindig vissza tért, nem tudunk egymástól szabadulni csak ideig-óráig. Anya függő, a két nő közül akit szeret az anyját választotta nem engem. Normális ez?

Figyelt kérdés

Fiatalabb mint én,lelkiekben is összepasszolunk,de ha döntés elé kerül visszakozik!

A felesége is megcsalta őt!


2010. aug. 14. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Anyuci pici fia?
2010. aug. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Fúúúhh, nem is tudod mennyire egy cipőben járunk... :S

Nekem a volt párom ugyanez, az anyjától nem tud elszakadni. Mi szétmentünk, én nem tudok 2. lenni, max. ideig-óráig... Ennek ellenére én még mindig szeretem... :S Sajnos!!! Sajnos, mert nem tudok mással kezdeni, csak őt látom mindig... Te próbálj meg mást keresni, őszintén remélem, hogy neked sikerül! Sok sikert! =)

2010. aug. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
huh,necces az ilyen.szerintem sose fog elszakadni anyucitol,probalj meg mast keresni,mert vele nehez lesz.nekem volt tapasztalatom,csak minel tovabb voltam vele annal jobban szenvedtem.mindig is masodik lesz mindenki,anyuci a legfontosabb (bocsi,angol a billentyuzet)
2010. aug. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

Na várjál, várjál, ez egy kicsit bonyolult.


Van ezek szerint egy szerinted uralkodó típusú anyja (de valószínűleg nem ő a fő akadály!), meg egy felesége, akit hát persze, hogy "nem szeret, csak kényszerből van vele"

(tipikus)


Eleve bűzlik a kapcsolat azzal, hogy "a szeretője voltam" és nem a párja, stb.


Vigyázz, a szerelmes ember (jelen esetben Te) hajlamos túlmisztifikálni, túlromantizálni dolgokat, és nagy "ahhh egy hullámhosszot" lelki rokonságot stb. stb. feltételezni ott, ahol az unatkozó pasi csak elütötte az idejét. Aztán meg könnyű az anyjára kennie, hogy nem küzd érted.


Én hagynám.


29/n

2010. aug. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
A szeretőből nem lesz barátnő/feleség, mindig szerető marad. Függetlenül a körülményektől meg anyucitól.
2010. aug. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha téged választott volna a felesége(anyja) helyet ,mi a biztosíték,hogy a későbbiekben nem fog tégedet is lecserélni egy másikra (fiatalabbra).Írtad,hogy Te vagy az idősebb.Mennyi köztetek a korkülönbség?
2010. aug. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

8 év a kor különbség.

Anyuci egy konzervatív felfogású zsarnok,aki fél ha fia eljön otthonról megszűnik a csicska,és nem lesz aki futkározik neki!Ezért mindent bevet,és sikerül neki!

Egyébként volt igen válasz is,csakhát anyuci bevetette magát!

2010. aug. 15. 10:27
 8/13 anonim ***** válasza:

A kérdésedre válaszolva, nem normális.

Szerintem te is tudod lelked mélyén a választ csak egyenlőre szeretnéd elódázni a valóságot, mert hátha mégis!

Kutyából nem lesz szalonna!-tartja a mondás. Ráadásul a 8 év szerintem elég sok.

2010. aug. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Biztos vagy abban,hogy az anyja miatt mondott nemet neked?

A másik,nem normális ha mégis így van!

Keress egy olyan férfit akivel tudsz felejteni ha már nem téged választott.Gondolom nem vagytok már tinik?

2010. aug. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A kedves mama kinyilvánította személyesen nekem a véleményét,úgy gondolom ő a hunyó!
2010. aug. 15. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!