Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleitek felbontják a...

A szüleitek felbontják a leveleiteket?

Figyelt kérdés
Személyeseket és hivatalosakat is?
2011. febr. 9. 20:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem, soha...
2011. febr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
nem soha, ha a levél hamarabb ér haza mint én, akkor mindig ott vár az asztalon
2011. febr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

A hivatalosakat néha felbontják, az én kérésemre, ugyanis nem itthon lakom suliidőben, az állandó lakcímem viszont itt van, úgyhogy sok levél jön ide, ami esetleg fontos lehet, így mindig szólnak, ha kapok valamit, én meg eldöntöm hogy kibír pár hetet a felbontása, vagy megkérem, hogy nézzék meg, hátha fontos, intézkedni kell. Megbízom bennük.


Személyes leveleket nem bontanak fel.

2011. febr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
persze , sőt nem is szólnak hogy kaptam valamit néha ott találom meg a fiókba pár napra rá
2011. febr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Régen volt rá példa,de csak hivatalosat,bár nem kértem meg rá.Miután közöltem,hogy a levéltitok megsértését a törvény bünteti,azután már soha nem tette.
2011. febr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
A hivatalosakat igen. Állandó lakcímre jönnek a leveleim, de suli miatt van, hogy 1,5-2 hónapig nem jutok haza. Eleinte mindig megkérdezték telefonon mielőtt felbontották, de aztán megbeszéltük, hogy felesleges kérdezgetni. Személyes leveleim nem jönnek, amikor jött se bontották fel, de nem is zavarna, ha megtennék se.
2011. febr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket se szokták felbontani, mindig itt várnak az íróasztalomon.

19/l

2011. febr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem soha csak akkor ha én megkérem rá.
2011. febr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem bontják fel. Mindig vagy itt vár a levél az asztalomon vagy elrakják és amikor hazaértem odaadják felbontatlanul.

17/L

2011. febr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Előfordult már, hogy sürgős levelet vártam, és mikor megérkezett, felolvastattam telefonba..:) De ezen kívül nem piszkálja senki a dolgaimat, még ha az asztalon felejtek valamit, ahhoz sem ér senki..
2011. febr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!