Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleitek felbontják a...

A szüleitek felbontják a leveleiteket?

Figyelt kérdés
Személyeseket és hivatalosakat is?
2011. febr. 9. 20:01
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
nekem igen, még gimis-egyetemista koromban. anyu mindig kimagyarázta, azzal, h "véletlen" volt. többször szóltam, aztán egyszer tényleg nagyon felhúztam magam rajta, nem durván v közönségesen, de a szemébe is mondtam, mit gondolok erről. azután sosem fordult elő, még véletlenül sem :)
2011. febr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Szülőként válaszolok: soha nem bontom/bontottam fel a leveleit egyik lányomnak sem soha, és az én anyukám sem bontotta fel, olvasta el a nekem jött leveleket, mióta az eszemet tudom.

Ha olyasmit tartalmaz a levél, amit meg akarnak velem osztani, átadják elolvasásra.

2011. febr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Ami ilyen bankos azt igen, mert anya intézi az ilyet (még), viszont ami személyes, azt nem.
2011. febr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem...
2011. febr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

18 éves koromig felbontották még a szerelmes leveleimet is, és élvezkedtek rajta, tiszta szánalom volt....egyszer nagyon kiakadtam, üvöltöttem velük, h mit papolnak tapintatról, ha ők erre nem képesek.

azóta nem bontják fel.

20/L

2011. febr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem mindig felbontották:S Elolvasták a naplómat is. 2x próbálkoztam naplóírással, és mind a kétszer akkor "buktam le", amikor tesztképpen csúnya dolgot írtam bele, hogy lássam, hogy mit reagálnak rá. Na persze rögtön előkerült a szüleim által. Pedig a függonytartó karnis fölé rejtettem el 2. alkalommal. (Olyan doboz szerű volt a függönykarnis, nel lehetett látni, ha valamit a tetejére tettem.) Még olyan titkos levelet is megtalált anyám, amit a kislámpám talpába rejtettem, kicsavaroztam a talpát, beleraktam a levelet és visszacsavaroztam...nagyon brutál volt, megtalált mindent. Tudni akarta, hogy mi jár a fejemben. Bocs, hogy elkanyarodtam.
2011. febr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
100%

18 éves koromig a hivatalosakat felbontották, de azt se mindig, a személyeset sose. Talán akkor mikor még nem tudtam olvasni.

Miért, Neked felbontják?

22/N

2011. febr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
100%

ma 20:44

És ha elástad volna a parkban akkor is megtalálta volna?

2011. febr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokták. Még régebben, egyszer kibontotta anyám a nyelvvizsga eredményről jött levelemet, mert nem bírta kivárni, míg hazaérek. :D De amúgy nem szokták.
2011. febr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosat mindig, még ha előtte külön könyörgök is, hogy ne, személyeset viszont soha.
2011. febr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!