Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleitek felbontják a...

A szüleitek felbontják a leveleiteket?

Figyelt kérdés
Személyeseket és hivatalosakat is?
2011. febr. 9. 20:01
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
83%
Nekem sosem bontják fel. Én viszont az ovékét igen. Mert én rendszerezem nekik és teszek el mindent. Ez munkahelyi ártalom valahol... napi 600 levelet bontok fel és olvasok el. Néha már az sem érdekel amit nekem címeztek, annyira monoton meló ez.
2011. febr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
20:44-es vagyok, szerintem símán megtalálta volna nevelőanyám. (mert nem a biológiai anyám volt)
2011. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Szerencsére nekem sem bontják fel, de a legjobb barátnőmnek igen (22 éves), sőt mindig áttúrják a cuccait, meg csak úgy benyúlnak a táskájába. Nekem ez nagyon fura, nálunk ez nem szokás.
2011. febr. 9. 21:44
 24/28 anonim ***** válasza:
És ő hagyja...14 évesen már simán kitekertem volna a kezét annak a táskámban nyúlkál,és lekakiltam volna hogy rokonom,nagyon bízhatnak benne otthon,keresnek valamit nagyon a szülei...
2011. febr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Én vagyok a 20:44-es. Nálunk ez a kitekerem a kezét nem jött volna be. Sajnos engem vertek otthon. Nem hiszem, hogy szó nélkül hagyta volna nevelőanyám vagy apám, hogy visszaüssek vagy kitekerjem a kezüket. Így tűrnöm kellett, hogy olvassák a leveleimet, beleolvasnak a naplómba. Sajnos, akinek ilyet csinálnak a szülei, azok nem jókedvből hagyják, hogy megtegyék, és nem valószínű, hogy tudnak ellene mit tenni:(
2011. febr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. febr. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

mivel nem lakok otthon jópár éve,de az állandó lakcimem még mindig ott van,és havonta ha megyek oda,felbont minden levelemet anya,és szól ha fontos,illetve szkenneli és küldi nekem tovább mailben

személyes levél nincs,arra ott az internet,telefon

23/N

2011. febr. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Nekem mindig mindent kibontanak, anyám főleg... -.-'

19/L

2011. febr. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!