Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » HELP mit kéne csinálnom?

HELP mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

A sulinak lesz szalagavatója (2. éves vagyok, szal mint csak vendég mennénk megnézni a műsort) és egyik barátnőm (nem annyira közeli bnő) nálam aludna, de afterpartyra nem akar menni, mert hogy nincs kedve hozzá... mostanában (sőt az utóbbi 3-4 hónapban) elég sz*r a kedve, tuti nem fiú-ügy, sztem családi lehet, de nem beszél róla (nem igazán nyitott ilyen téren, nem szokott a probl.-ról dumálni, a legjobb bnőinek is alig beszél a gondjairól)

Viszont szeretnék benézni az afterpartyra (jó, nem hajnali 4-ig maradni, de azért nem is akarok hazamenni 11-éjfél körül...) megígértem neki hogy nálunk aludhat, viszont bunkóság lenne visszamondani hogy 'bocs de én meg be szeretnék nézni az afterra'. Az meg nyilván hülyén néz ki hogy én odaadom a kulcsom hogy jöjjön be hozzánk ő idejön én meg afterra megyek XD

szal hogyan érhetném el h picit is (akár csak 1 órára) benéznénk afterpartyra? mit mondjak neki hogy meggyőzzem, vagy hogy csináljak neki kedvet?

(ui.: nem az a 'leiszom-magam-bepasizom'típusú ember, inkább visszahúzódobb, és érzelmes, jókat lehet vele lelkizni.)


2011. febr. 9. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nézd, te teszel neki szívességet azzal, hogy befogadod (gondolom vidéki/más városból van), úgyhogy neki kell alkalmazkodnia. Lehet persze kompromisszumot kötni, szép gesztus is lenne tőled, hogy mondjuk csak 1-2 órára benézni. De tőle lenne bunkóság az, hogy elvárja, egyáltalán ne menjetek. Beszéld meg vele, hátha meg tudja oldani, hogy másnál aludjon, vagy értemenjenek.
2011. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Vidéki. Nem lenne vmi tippetek arra, hogy győzhetném meg? akár úgy is, hogy ő ne vegye észre ezt a "győzködést", szal értitek...

vagy legyek spontán és próbáljam azt, hogy szalagavató után felvetem 'menjünk nézzünk már be' akkor csak nem mondja azt hogy ne? vagy nemtom mit lehetne csinálni:S

2011. febr. 9. 21:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ezt mindenképpen beszéld meg vele. Nem akarhatja, hogy miatta ne menj bulizni, vagy ha igen, az önzőség.. Kössetek kompromisszumot, mondd el neki, hogy természetesen nálad aludhat, de valahogy oldjátok már meg, hogy a kecske is megmaradjon, káposzta is jóllakjon..:)

Szerintem vedd rá, hogy elmenjen veled pár órára, még ha visz egy könyvet és olvas egy sarokban, akkor is (Nem tudom, hol tartják mostanában az ilyesmit..). Vagy tényleg beszéld meg vele, hogy nélküled menjen haza.. Ez a két választása van, a többiről ö dönt:)

2011. febr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként vidékiként én is gyakran alszom barátoknál, de egyértelmű, hogy én várok rájuk, és hozzájuk alkalmazkodom..
2011. febr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!